فهرست
رحمتی یک میلیارد می‌ارزد ولی 10 هزار تومان هم اخلاق ندارد
رحمتی یک میلیارد می‌ارزد ولی 10 هزار تومان هم اخلاق ندارد

رحمتی یک میلیارد می‌ارزد ولی 10 هزار تومان هم اخلاق ندارد

آی اسپورت- بعد از شکست امروز استقلال و از دست دادن قهرمانی، اتفاقات حاشیه‌ای ریز و درشت زیادی در ورزشگاه آزادی رقم خورد. صحبت‌های رئیس کانون هواداران استقلال در این مورد را می‌خوانید. صحبت‌هایی که مستقیما خطاب به سید مهدی رحمتی، کاپیتان استقلال، است:

**متأسفانه ما هم بازی را باختیم و هم اخلاق را. باید واقعیت را به مردم گفت. امروز بازی خوبی را شاهد بودیم که برد هم حق تراکتورسازی بود، انصافا بچه‌های تیم ما هم خیلی زحمت کشیدند و نباید از این موضوعات غافل شد، اما ما در دو بعد اخلاق را باختیم، یک بعد عمومی است که فکر می‌کنم مربوط به استقلال نیست، همه را آزار می‌دهد چون شعارها در اکثر ورزشگاه‌ها شنیده می‌شود. مثلا امروز لیدرها خیلی تلاش کردند تا مشکلی پیش نیاید، اما در زمین اتفاقاتی رخ می‌داد که تماشاگران و جمعیت را تحریک می‌کرد.

**متأسفانه اتفاقی که اصلا تصورش را نمی‌کردیم، رخ داد. باید حرکت پیشکسوت باشگاه استقلال حفظ می‌شد، ولی بازیکنی که یک میلیارد می‌گیرد و به قولی یک میلیارد می‌ارزد، حتی ۱۰ هزار تومان هم اخلاق را رعایت نکرد. من شخصا از امیر قلعه‌نویی عذرخواهی می‌کنم چون در هر صورت روزی سرمربی این تیم بوده و بارها به تماشاگران جام هدیه کرده است. آن بخشی که در اختیار ما بود خیلی خوب انجام دادیم، اما ظاهراً بعضی‌ها در باشگاه استقلال دوست داشتند قلعه‌نویی فحش بخورد و دوست داشتند یک نفر دیگر را برای هواداران علم کنند. من اینها را می‌گویم که مردم حقایق را بدانند. کنترل این مسائل به اختیار و اراده ما نبود، حتی در خیلی از دقایق مسابقه مشوقین باشگاه توانستند جو را به نفع تیم استقلال کنترل کنند.

**رحمتی کاپیتان استقلال است، ولی دیدید که چه اتفاقاتی افتاد. مگر ما در حوزه بازیکنان و چیدمان نفرات دخالت می‌کنیم، متأسفانه این اتفاقات باعث شد استقلال ضربه بخورد. امروز من تعهد داده‌ام و مورد خطاب خیلی‌ها قرار گرفتم، متأسفانه رحمتی با آن شکل تماشاگران را تحریک کرد و باعث شد آن اتفاقات در ورزشگاه بیفتد. من از هیأت مدیره باشگاه استقلال می‌خواهم از خودش تحرک نشان بدهد و جلوی این مسائل را بگیرد، اتفاقا روی صحبتم با آنهاست، آنهایی که مسئولیت دارند باید بررسی کنند و ببینند چه اتفاقی افتاده است.

**شما دیدید منصوریان در بازی قبل به نفع استقلال بازی را برد و همه کار برای استقلال کرد،‌از طرفی آقایان فرهاد مجیدی را به استادیوم آورند تا استفاده‌هایی از نام او ببرند و از طرف دیگر قلعه‌نویی و مظلومی طرفداران خاص خودشان را داشتند. خود رحمتی هم تماشاگرانی دارد و اینها کار را روی سکوها مشکل کرده بود. این را هم بگویم من کارنامه لیدرها و بچه‌های خودم را موفق می‌دانم، چون هر چیزی که به آنها گفته بودیم گوش کردند و سعی در کنترل استادیوم داشتند.»


به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 

کد خبر: 9401
  ۱۴  
آی اسپورت
2016-05-08 21:40:37
نظر دهید
۱۴ نظر
-
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۳۲
خفه شو لنگی گوه نخور
برزو
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۳۴
مرگ بر مافیای لنگ و رحمتی و رئیس کانون هواداران استقلال...
برزو
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۳۴
مرگ بر مافیای لنگ و رحمتی و رئیس کانون هواداران استقلال...
احسان
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۳۷
رحمتی مثل بچه ها رفتار میکرد.
متاسفم برآی کسانی که اون رووالگو قرار میدن...
-
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۴۵
تبانی کثیف لنگ و گسترش
لنگ حقیر
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۱۱
اولا که همه آبیا میدونن رییس کانون هوادارا آدم قلعه نوییه. دوما بوی حقارت و لجن از تک تک پست های سایت لنگی شما بلنده. سایت رسوای کثیف
حمید
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۳۱
بدبختهای شش تایی! هرچه میتونید فحش بدید و اون شخصیت بی مقدارتون رو نشون بدید! همه تو زمین دیدند چه کاره اید! حقا که لیاقتتون همون دسته سومه! هفته پیش ما هم باختیم ولی از این حرکات زشت نکردیم! اف بر شما شش تایی ها چهار تایی ها دسته سومی ها!!!
ع ع ب
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۳:۲۶
از مسافر کش خط آذری - آزادی بیشتر از این توقع نیست دیگه ...دوباره به اصلش برگشته !!!
Muco
يكشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۳:۳۳
تفاوت فرهنگ هوادارا رو ببین، علیمنصور بعد بازی قبلی گفت از هوادارای پرسپولیس ممنونم ک ۹۰ دقیقه یه حرف زشتم به من نزدن،
حالا استقلالیا به قلعه نویی ک خودش استقلالیه این همه فحش دادن
لابی اسمانی
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۸:۴۳
رحمتی از عقاب بودن فقط تخم گذاشتنش رو بلده
فرهاد
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۹:۳۷
استقلالیم ولی میدونم از رحمتی آب زیر کاه تر و سیاه بازتر وجود نداره!
فرهاد
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۱:۰۶
رحمتی یکبار دیگر نشان داد مرد روزهای بزرگ نیست و هنوز نمی تواند لیدر و کاپیتان شایسته ای برای استقلال باشد.
سینا
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۴۰
احسنت خوب ومنطقی بود حرفاش،بارسلون توزمینش چندگل ازبایرن خورد همچین اتفاقی افتاد؟ درضمن تاکتیک استقلال چی بود چندبازی تواین فصل استقلال خوب بازی کرد؟کمی منطقی باشیم مظلومی مربی تمام شده یی هست وسرپرستی برا مجیدی خیلی زوده اصلا وقتی فریباومختاری فرو شاهرخ وزرینجه ونامجو و ورمزیار و ...... دیگران هستن چرا این آقابابید سرپرست شه که به جای کنترل تیم وبازیکنان خودشم حاشیه بسازه واقعا فرزاد میتونه چیزی به یکی مثل رحمتی بگه ؟
جواد
جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۳:۳۵
بی شخصیت و دغل باز
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر