فهرست
انتقاد پیشکسوت آبی‌ها: هوادار سکته کرده و مجیدی رژه می‌رود
انتقاد پیشکسوت آبی‌ها: هوادار سکته کرده و مجیدی رژه می‌رود

انتقاد پیشکسوت آبی‌ها: هوادار سکته کرده و مجیدی رژه می‌رود

آی اسپورت- بازی‌های استقلال در این فصل لیگ برتر و شکست این تیم در استانه پایان لیگ بترت، حالا حسابی صدای پیشکسوت‌های این تیم را درآورده‌است. صحبت‌های انتقادی منصور رشیدی را می‌خوانید:

**حتی وقتی استقلال در جریان بازی یک بر صفر پیش افتاد به پسرم گفتم که شکست می خوریم که او قهر کرد و رفت. دلیلش هم روشن بود. کاپیتان استقلال خودش حاشیه ساز شد و با سرمربی حریف به دعوا ورود کرد.

**مظلومی را می شناختم و او را بهتر از خودش می شناسم. چند سال پیش یک دربی را من با پرویز در اتاق دیدیم. مظلومی دوست داشت پرسپولیس آن بازی را ببرد چون خودش مربی استقلال نبود. حسین ترابپور هم بود و شاهد است. البته ترابپور یک استقلالی اصیل است و این را آن روز دیدم که چقدر برای استقلال بالا و پایین می پرید. دوست دارم پرویز حرف های من را تکذیب کند. اگر او این کار را انجام داد قسم فرزندانش را می دهم. اگر باز هم گفت این اتفاق نیفتاده،من می گذرم و حرفم را پس می گیرم. پرویز می داند و خدای خودش.

**قلعه نویی به عنوان مربی تراکتور باید تلاش می کرد تیمش برنده شود. جز این عمل می کرد حیثیتش زیر سوال می رود. چرا باید بابت شرافتش فحش بخورد؟ او از رحمتی شناخت داشت و این مهره را از جریان بازی خارج کرد. رحمتی بی تجربه نشان داد. او که بازی را بلد است چرا این رفتار را کرد؟ از نظر من یکشنبه، یکشنبه سیاه استقلال بود.در این بازی استقلال شکست خورد هم در زمین و هم بیرون زمین. مهدی رحمتی و قلعه نویی پرچم ما آبی ها را پایین آوردند و اخلاق را باختند. من با این دو هیچ مشکلی ندارم اما واقعا شرمسارم چنین اتفاقاتی را می بینم.**متاسفم فرهاد مجیدی پس از این شکست تلخ به کنار زمین آمد و دور افتخار زد. اگر جای آقای مجیدی بودم از درب مخفی آزادی را ترک می کردم. او تیپ خوبی دارد اما واقعیت این است که از مجیدی بزرگ تر در استقلال خیلی داریم .من واقعا از این بابت ناراحتم که هوادار سکته کرده و فرهاد مجیدی این طرف رژه می رود.
**کسانی که پرویز را آوردند و سرمربی کردند باید حالا پاسخگو باشند.توانایی های پرویز مظلومی در مقابل همتایانش خیلی کمتر است.آرزو می کنم حالا که استقلال قهرمانی را از دست داده است استقلال خوزستان قهرمان لیگ شود تا رنگ جام آبی باشد.


به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 

کد خبر: 9401
  ۳  
آی اسپورت
2016-05-08 23:59:11
نظر دهید

۳ نظر
ع ع ب
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۰:۳۹
واقعا باید به حال تیمی که اسطوره و نمادش مجیدی باشه گریست !! یعنی استقلالیهای بیچاره بهتر از این نماد و اسطوره پیدا نکردن ؟؟ کسی که دوبار وسط فصل استقلال رو به پول عربها فروخت و رفت و باعث شد تا قهرمانی استقلال از دست بره و بعدم تو جام باشگاه های آسیا وقتی گل زد با حقارت تمام عکس شیخک عرب رو زیر لباسش نشون داد ...واقعا باید به حال استقلال و این اسطوره قلابیش گریست ...
فرناز
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۷:۲۵
می دونی فری چقد میزانپولی کرده بود واسه این بازی حیف بود هوادارا نبینن چقد ماه شده، این آرایش خلیجی 2016 بود ...
پدر امیر تبریزاوغلی
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۱:۱۲
مقصر باخت فقط رحمتی بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر