فهرست
کنایه باشگاه استقلال: اشتباهات داور حتما «سهوی» بوده
کنایه باشگاه استقلال: اشتباهات داور حتما «سهوی» بوده

کنایه باشگاه استقلال: اشتباهات داور حتما «سهوی» بوده

آی اسپورت - باشگاه استقلال در مطلبی به نکاتی از داوری دیدار این تیم با تراکتورسازی اشاره کرد. سایت باشگاه استقلال نوشت:
تیم استقلال روز گذشته در زمین مسابقه مقابل تراکتورسازی شکست خورد و مسئولان فنی تیم نیز به مانند همیشه بی هیچ توجیهی مسئولیت شکست تیم را پذیرفتند اما نگارش این متن برای ثبت در تاریخ خالی از لطف نیست.
متاسفانه پس از دیدار هفته بیست‌وهشتم استقلال - سایپا، جریان رسانه‌ای عجیب برای هواداران و استقلال آغاز شد و توپخانه رسانه‌ای که تیم محبوبش پس از سال‌ها در قامت یک مدعی ظاهر شده بود با ایرادات عجیب به داوری سعی کردند تا با ایجاد فضایی مسموم بر روند داوری دیدار استقلال و تراکتورسازی تاثیر بگذارند که متاسفانه این اتفاق نیز رخ داد.
در حالی که در دیدار رفت این دو تیم در لیگ برتر نیز همین جریان رسانه‌ای با شلوغ کاری خود اجازه دیده شدن پنالتی به حق استقلال در دقایق پایانی بر روی خسرو حیدری را ندادند، در دیدار روز گذشته نیز شاهد اشتباهاتی حتما سهوی از سوی تیم داوری این دیدار بودیم. گل اول تراکتورسازی به ادعای تمامی کارشناسان داوری با خطای آشکار مهاجمان تراکتورسازی وارد دروازه استقلال شد تا جریان و روند بازی تحت تاثیر این گل باشد. البته داور محترم بازی در صحنه‌های زیادی از کارت دادن به بازیکنان تراکتورسازی نیز چشم‌پوشی کرد تا آنها بتوانند با خیال آسوده در دقایق پایانی با خطاهای خود بر روند بازی تاثیر بگذارند که خطاهای متعدد یکی از بازیکنان این تیم که در دقایق پایانی با خیالی آسوده محسن کریمی را در موقعیت ضد حمله سرنگون کرد نیز یکی از آنها بود.
هر چه هست این دیدار برای استقلال تمام شده است و آبی پوشان تمرینات خود را از روز دوشنبه برای پایانی قابل دفاع در لیگ برتر و قهرمانی جام حذفی با آرزوی رعایت عدالت آغاز خواهند کرد.
 
کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۱۱  
آی اسپورت
2016-05-09 10:12:09
نظر دهید

۱۱ نظر
-
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۰:۱۴
چرا در مرود تبانی دروازه بان گسترش و لونگ حقیر نمی نویسین؟
محمد
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۰:۲۶
اکه این گل خطا بود گل استقلال به سایپا هم خطا بود.همیشه که نمیشه داوری به نفع استقلال باشه یه کم منطقی باشید. چندتا اشتباه واضح به نفعتون شده تو لیگ امسال؟
-
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۰:۳۱
بدون شک لنگ بیشترین سود رو از اشتباهات داوری برده, چرا دیگه در مورد داوری نمی نویسبن؟ چرا حساب کتاب نمی کنین؟ بررسی کنین داوری ها رو و حساب کنین کدوم تیم بیشتر سود برده
-
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۰:۳۹
میخوان هر طور شده لنگ رو اول کنن. اشتباهات مضحک داوری به سود لنگ و علیه استقلال و تبانی اشکار با دروازه بانان حریف
-
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۰:۴۶
آقا بررسی کنین.داوری ها را. مثل دو ماه پیش,که بررسی می کردین.
سلام دسته سه ای
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۰:۴۸
یه نفر اومد جلو کیسه با شرافت بازی کرد اونم کلی فحش خورد دیروز امیر قلعه نوعی ! کیسه تو اگه داور نبود الان پیش گسترش فولاد بودی :)))))))))))))
-
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۱:۰۵
تاج؛ بعد از گل پرسپولیس دومتر به هوا پریدم.
خودتان قضاوت کنید، وقتی رئیس سازمان لیگ یک کشور با گل زدن یک تیم خاص به هوا می پرد چه معنایی برایمان دارد. حتما قهرمان شدن پرسپولیس خوشحالش می کند. پس حتما پرسپولیس قهرمان خواهد شد چون اگر غیر از این بشود آقای رئیس ناراحت می شوند.............
-
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۱:۱۰
دوباره بهانه گیری ها شروع شد. اون موقع که دو تا دو تا پنالتی می گرفت براشون و چشمک میزد صداشناسی در نمیک
آمد.
-
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۳۴
یک نفر میاد همین طور رگباری بیست تا کامنت پشت سر هم ردیف می کنه به خیال خودش برای حمایت از تیم استقلال ! مام که از پشت کوه اومدیم فکر می کنیم این تیم چقدر طرفدار داره !
-
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۴۳
گل اول تراکتور.. با ادعای تمامی!!! کارشناسی داوری!!
بابا خجالت بکشید عجب پر روهایی هستید شما. خدا رو شکر کنید با این تیم ضعیفتون رتبتون دو رقمی نیست
-
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۳۹
شما لنگیای بیسواد بدون شک از پشت موه اومدین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر