فهرست
پرونده باز شد؛ مظاهری به جای بیرانوند می‌آید؟
پرونده باز شد؛ مظاهری به جای بیرانوند می‌آید؟

پرونده باز شد؛ مظاهری به جای بیرانوند می‌آید؟

آی اسپورت – علیرضا بیرانوند بعد از اتمام مسابقات جام جهانی پیشنهادات خارجی متعددی را دریافت کرده بود و در حالی که همگان فکر می کردند او لژیونر می شود اما این بازیکن به واسطه شرایط حساس پرسپولیس اعلام کرد در این تیم ماندنی خواهد بود. با این‌حال مشتریان جذب او همچنان خواستار این بازیکن بودند و در نهایت او اعلام کرد اگر تصمیمی به جدایی داشته باشد این اتفاق بعد از جام ملت های آسیا رخ می دهد.

حالا شنیده می شود که این بازیکن با 2 پیشنهاد خارجی خوب روبرو شده و به احتمال فراوان در نیم فصل مسابقات لیگ برتر به یکی از این دو پیشنهاد پاسخ مثبت می دهد. درست بعد از اتمام مسابقات جام جهانی هم بندی به قرارداد این بازیکن اضافه شد که با پرداخت 800هزار دلار می تواند از پرسپولیس جدا شود. برانکو ایوانکویچ هم اخیرا در مصاحبه ای گفت که در صورتی که بیرانوند بخواهد با پیشنهادی خوب از پرسپولیس جدا شود مانع این بازیکن نمی شود.

اما نکته مهم اینکه در صورت جدایی این بازیکن، پرسپولیس خواستار جذب رشید مظاهری خواهد بود، بازیکنی که ظاهرا چندان باب میل علیرضا منصوریان سرمربی فعلی این تیم هم نیست. با این تفاسیر معادله پیچیده آنجا رقم خواهد خورد که با جدایی احتمالی بیرانوند، پرسپولیس درخواست جذب رشید مظاهری را ارائه خواهد کرد و در صورت تایید ذوب آهن، منصوریان هم خواستار جذب حسین حسینی نیمکت نشین در استقلال است.

محمدرضا اخباری که دراین فصل بدون تیم مانده هم دیگر گزینه ذوب آهن در صورت جدایی مظاهری است.

 

90tv

۸ ۲  
آی اسپورت
2018-12-03 11:39:00
نظر دهید

۲ نظر
Ashkanred
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۰۰
منصوریان بازیکن به پرسپولیس نمی ده ؛ بهتره به فکر یک دروازه بان دیگه باشیم . اخباری گزینه خوبی خواهد بود و زیر نظر برانکو دوباره شکوفا می شه
۸
Asqar
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷، ۱۵:۲۴
بسلامتی ۹۰ شروع کرد قبل از بازی با ذوب آهن! وحید شیخ ویسی که تمامه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر