فهرست
شایعه‌ای که قوت گرفت؛ بازگشت ایبرا به میلان
شایعه‌ای که قوت گرفت؛ بازگشت ایبرا به میلان

شایعه‌ای که قوت گرفت؛ بازگشت ایبرا به میلان

آی اسپورت - زلاتان ابراهیموویچ اعتراف کرد که هنوز به میلان فکر می‌کند و اظهارنظری درباره این باشگاه انجام داد که احتمال به حقیقت پیوستن شایعه بازگشت او به روسونری را افزایش داد. ایبرا که در فاصله سال‌های 2010 تا 2012 برای میلان توپ زد و با این تیم یک بار فاتح سری A شد، این اظهارات را یک روز پس از آنکه آدریانو گالیانی، نایب رئیس روسونری گفت آینده زلاتان به راهیابی میلان به لیگ اروپا بستگی دارد، انجام داد.
ابراهیموویچ به شبکه مدیاست پرمیوم گفت: رفتن من از میلان انتخاب خودم نبود و اگر دست من بود هرگز این تیم را ترک نمی‌کردم. عاشق میلان هستم و به نظر این تیم بزرگترین تیمی است که تاکنون برایش بازی کرده‌ام. رفتن من از میلان مربوط به گذشته است و حالا ما باید به فکر آینده باشیم. ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.
مهاجم سوئدی PSG که قراردادش با این تیم در پایان این فصل تمام می‌شود، در پاسخ به این سؤال که آیا امکان دارد، آینده دوران بازیگری‌اش تکراری از گذشته آن باشد، اظهار داشت: شما هرگز نمی‌دانید چه اتفاقی رخ می‌دهد اما ما به زودی از همه چیز مطلع می‌شویم و همه خواهند فهمید که برنامه من چیست. به زودی همه شما خواهید فهمید چه اتفاقی خواهد افتاد و این شایعات تمام می‌شود. اینکه آیا بازی شنبه هفته آینده آخرین بازی‌ام برای PSG خواهد بود یا نه فقط به من بستگی ندارد، بلکه به دیگران هم وابسته است.
ابراهیموویچ عنوان کرد: چیزی که من می‌خواهم بازی کردن است اما اینکه این اتفاق کجا رخ خواهد داد را باید دید. این فصل بهترین فصل از دوران بازیگری من بوده و بیشتر از همیشه تلاش کرده‌ام. زلاتان شب گذشته برای سومین بار متوالی به عنوان بهترین بازیکن لیگ فرانسه انتخاب شد. بلان هم به عنوان مربی سال فوتبال فرانسه برگزیده شد.
 
کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-05-09 10:51:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر