فهرست
بیانیه باشگاه استقلال: رحمتی شایسته چنین کلماتی نیست
بیانیه باشگاه استقلال: رحمتی شایسته چنین کلماتی نیست

بیانیه باشگاه استقلال: رحمتی شایسته چنین کلماتی نیست

آی اسپورت - در حالی که درگیری مهدی رحمتی و امیر قلعه‌نویی یکی از تلخ‌ترین اتفاقات فوتبال ایران را در چند وقت اخیر رقم زد، سایت باشگاه استقلال در مطلبی به دفاع از دروازه‌بان تیمش پرداخت. سایت استقلال در این مطلب نوشت: اگر می خواهید بدانید مهدی رحمتی و واکنش‌های منحصر به فرد او در استقلال در فصل جاری چگونه باعث رنجش خاطر دشمنان او شده است کافی است رسانه‌های مجازی و کاغذی را صبح دوشنبه اندکی مطالعه کنید تا شاهد عقده گشایی دشمنان استقلال و کاپیتانش باشید.
مهدی رحمتی که در فصل جاری با مهارهای شگفت انگیزش برابر نفت تهران و تراکتورسازی تبریز استقلال را به همراه دیگر بازیکنان آبی پوش راهی فینال جام حذفی کرده است، حالا تبدیل به سیبل منتقدان شده است و هر کسی که این روزها از استقلال و رحمتی کینه دارد، صبح دوشنبه را زمان خوبی برای عقده‌گشایی می‌داند.
سوالی که از منتقدان رحمتی باید پرسید این است که آیا اگر مهار شگفت انگیز رحمتی در لحظات پایانی دیدار با سایپا نبود، آیا استقلال مدعی جام قهرمانی لیگ بود که حالا او را متهم به از دست دادن جام قهرمانی می ‌کنید؟ آیا عملکرد دروازه‌بان استقلال در نزدیک به 30 بازی در فصل جاری را فراموش کرده‌اید یا منافعتان حکم می کند تا این چنین بی رحمانه وی را مورد انتقاد قرار دهید؟ آیا مهدی رحمتی که در نیمه نهایی جام حذفی با نزدیک به 10 سانتی متر عضله پاره نزدیک به بیست دقیقه از دروازه استقلال محافظت کرد تا استقلال همچنان مدعی کسب یک جام باشد، شایسته چنین کلماتی است؟
هواداران استقلال در تمام دقایق بازی روز یکشنبه استقلال جانانه از کاپیتان خود دفاع کردند و با صدا زدن نام او نشان دادند مانند برخی استقلالی نماهای ورشکسته نمک خوردن و نمک دان شکستن را بلد نیستند و مطمئنا همان فریادهای 80 هزار آبی دل آزادی برای کاپیتان استقلال پاداشی جاودانه بود."
در شرایطی سایت باشگاه استقلال این چنین به منتقدان رفتار اخیر رحمتی در مواجهه با استاد سابقش ایراد وارد کرده که بسیاری از منتقدان نه به عملکرد فنی کاپیتان استقلال، بلکه به خاطر رفتارش به او خرده گرفتند. هر چند که همین اشتباه غیر فنی رحمتی بنا به اظهارات معینی عضو هیات مدیره استقلال و تعدادی دیگر از کارشناسان باعث به هم خوردن تمرکز این بازیکن و اشتباه‌های فنی او در بازی سرنوشت‌ساز برابر تراکتورسازی شد.

 کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۱۲  
آی اسپورت
2016-05-09 12:30:10
نظر دهید

۱۲ نظر
-
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۱:۵۶
حرکت رحمتی اشتباه بود ولی این قضیه ربطی به اراذل اوباش لنگی نداره
ایرانی
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۰۰
رحمتی یکبار دیگه نشان داد مرد روزهای بزرگ نیست ، هم برای کیفیت پایین دروازه بانی ش و هم اینکه هنوز نمی تونه لیدر و کاپیتان تیمش باشه. رحمتی امروز اخلاق رو هم بد باخت و چهره واقعیش رو برای همه روکرد.
-
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۰۱
آخه چرا اینا اینقد حرف بی حساب می نویسن؟
کی به عملکرد فنی استقلال ایراد گرفته؟ همه ایرادشون به رفتار بچه گانه رحمتی بوده.
در ثانی، آیا حرفه ای گری قلعه نوعی و راه ندادنش به تیم رقیب (استقلال) نمکدون شکستنه؟ همچین صحبتی در بیانیه رسمی باشگاه استقلال، سطح فوتبال مارو به خوبی نشون میده.
این همون چیزیه که کی روش بهش میگفت "کاراکتر" و رحمتی نداره.
آبیته
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۰۲
رحمتی بد باخت! هم بازی رو و هم اخلاق رو
حامد
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۰۳
از رحمتی سیاه بازتر و پول پرست تر فوتبالیست نداریم!
ما همه لنگی هستیم
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۰۶
بعنوان یه اس اسی امروز از رفتارش شرمنده شدم. همه دیدن و فهمیدن که چقدر این بازیکن بیشعور و بیشخصیته.
اس اسی
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۱۶
رحمتی دروازه بانی است که این فصل زحمات زیادی کشیده اما نباید با چنین رفتارهایی هواداران استقلال را آزرده خاطر کند. سید شخصیت واقعی خود را جلوی دوربینهای تلویزیونی به همه نشان داد.
سید
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۲۰
چرا به کسی مثل قلعه نویی باید بی احترامی شود؟ آقای رحمتی حق استاد - شاگردی کجا رفت؟ از اینکه تراکتور جوانمردانه بازی کرد بایستی خوشحال باشی . عامل اصلی باخت استقلال شمایید
حسین
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۲۳
واقعاً جای تاسف داره! امیر قلعه نویی تحت هر شرایطی از افتخارات باشگاه استقلاله ، نباید اینطور باش برخورد میشد. بدبختانه امثال رحمتی فک میکنن استقلال ارث پدریشونه.
-
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۴۶
شب قبل بازی حذفی با تراختور وهمچنین تو ورزشگاه یادگار چه بلایی سر تراختوریا اورد و چقدر تراختوریا توسط شخص حصنزاده جریمه شدن مار مولکی واسه خودش
-
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۳:۰۲
بحث فنی نیست کاش یکم شعور داشت سوشا با اون همه مشکلات اخلاقی تا حالا این کارو نکرده بود
رحمتی حیا کن استقلالو رها کن
-
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۳:۵۲
هشتاد هزارآبی دل؟… طرفدارهای تراکتور رو هم برای خودشون حساب کردن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر