فهرست
سکوت مظلومی شکست؛ با قدرت به کارم ادامه می‌دهم
سکوت مظلومی شکست؛ با قدرت به کارم ادامه می‌دهم

سکوت مظلومی شکست؛ با قدرت به کارم ادامه می‌دهم

آی اسپورت - پرویز مظلومی سرمربی استقلال یک روز بعد از شکست تیمش در برابر تراکتورسازیرسکوتش را شکست و با سایت باشگاه استقلال صحبت کرد. مظلومی گفت:«  پیش از هرچیز باید از هواداران پرشمار استقلال عذرخواهی کنیم که نتوانستیم در این دیدار پیروز باشیم. تماشاگران استقلال برای این دیدار سکوها را پر کردند و حمایت خوبی از تیم محبوبشان داشتند اما متاسفانه نشد که پاسخ زحمت آنها با برد داده شود و از این بابت شرمنده‌ایم.  روز یکشنبه همه هدف و تلاش ما کسب 3 امتیاز بود تا همچنان مدعی قهرمانی باقی بمانیم. زود هم به گل رسیدیم و از روحیه و توانایی برای رسیدن به گلهای بعدی نیز برخوردار بودیم. به هیچ وجه قصد توجیه ندارم و شکست را می‌پذیرم اما ما روز خوبی را پشت سرنگذاشتیم و نتوانستیم موفق شویم. »
سرمربی استقلال درباره مهدی رحمتی گفت: باید از زحمات مهدی رحمتی و عملکرد او هم تقدیر کنم. مهدی یک بازیکن بسیار خوب و اثرگذار برای استقلال است که درخشش و اثرگذاری او در بازیهای این فصل فراموش شدنی نیست. سایر بازیکنان ما هم خیلی زحمت کشیدند و از همه آنها ممنونم که با همه وجود برای موفقیت تیم زحمت کشیدند. »
سرمربی استقلال درباره عملکرد کلی تیمش هم حرف زد: «ما پیش از شروع فصل بارها اعلام کردیم هدفمان کسب سهمیه آسیایی است و هیچ قولی بابت قهرمانی ندادیم. برنامه‌ای هم که من به باشگاه دادم، هدف گذاری سال اول را کسب سهمیه آسیایی اعلام کردم و حالا هم در آستانه رسیدن به این هدف هستیم. ضمن این که به فینال جام حذفی رسیده و در آستانه کسب یک جام قرار داریم. استقلال در فصل جاری جوانگرایی خوبی هم داشت و جوانهایی در تیم چهره شدند که شاید کسی انتظارش را نداشت و بدون تردید این جوانها سرمایه‌های ارزشمندی برای استقلال در سالهای آینده خواهند بود و خیلی به تیم کمک می‌کنند. اما نکته مهم این است که نباید از بد شانسیهای بسیار ما هم غافل شد. »
او درباره دلایل افت تیمش گفت: «استقلال هفته‌های طولانی صدرنشین بود اما در میانه راه ریوالدو و کرار را از دست دادیم، چشمی مصدوم شد و عادل شیحی هم که برای تقویت تیم اضافه شد، در این چند بازی اخیر مصدوم بود. این خیلی برای ما بد بود و برایمان مشکل درست کرد. چنین مسایلی برای هر تیمی مشکلی اساسی محسوب می‌شود و به ما هم ضربه زد وگرنه برخلاف انتظارها، حتی توانایی قهرمانی هم داشتیم. »
مظلومی در پایان اظهارات منتشر شده از سوی خودش در یکی از رسانه‌ها را تکذیب کرد و گفت: «من هیچ صحبتی در خصوص مسایل مطرح شده انجام ندادم و با قدرت به کارم ادامه می‌دهم. فصل هنوز به پایان نرسیده و ما فینال حذفی و یک بازی لیگ را پیش‌رو داریم. من به این مسایل کاری ندارم و تمرکزم روی تیم است برای 2 بازی باقی مانده است. »
 
کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۴  
آی اسپورت
2016-05-09 12:55:53
نظر دهید

۴ نظر
Merdad
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۳:۲۳
من پرسپولیسی ام ولی دلم برا مظلومی میسوزه...
از بابت بازیکن، مخصوصا هافبک بدشانسی آورد و از اون طرف هم هوادارا ذره ای حمایت نکردن ازش...
شاید به جای برکناری ایشون باید مدیریت تغییر کنه یا هوادارا تو رفتارشون تجدید نظر کنن...
استقلال فقط سه امتیاز با صدر فاصله داره! البته چهارتایی شدن!!!!
-
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۳:۳۷
آقای مظلومی برو و حرفی نزن، خودت می دونی در حد استقلال نیستی، اون 4 تا دربی هم بخاطر حضور مجتبی و فرهاد و آندو کرار بردیم
پدر امیر تبریزاوغلی
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۳:۵۱
جون مادرت بروووووو!
-
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۵:۰۵
چه کسی باعث مصدومیت شیحی و چشمی شد؟ وقتی برای یک نود دقیقه باقی فصل فراموش میشود و بازیکن نیمه مصدوم به بازی فرستاده می شود دیگر نمی شود صحبت از بدشانسی کرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر