فهرست
گزارش روز: فشار لوزانو برای المپیک
گزارش روز: فشار لوزانو برای المپیک

گزارش روز: فشار لوزانو برای المپیک

آی اسپورت- یک ماه و نیم، از آغاز جلسه‌های تمرینی تیم ملی با سرمربی جدید سپری شده است. ستاره‌های لیگ برتر والیبال ایران بعد از استراحت بسیار کوتاه، زیر نظر لوزانو تمرین‌های پرفشاری را پشت سر گذاشته‌اند تا مهیای بازی در اخرین مرحله انتخابی المپیک شوند و فرصت حضور در المپیک ریو را به دست بیاورند. لوزانو در روزهای اخیر تاکید ویژه‌ای بر روی کارهای جسمانی و شرایط فیزیکی بازیکنان داشته تا ملی‌پوشان ایران با آمادگی کامل به رقابت‌های انتخابی برسند و در بهترین فرم‌شان والیبال بازی کنند.

بعد از اتفاقات نه چندان امیدوارکننده‌ای که در روزهای آخر حضور اسلوبودان کواچ در ایران به وقوع پیوست، به نظر می‌رسد با حضور سیچلو و لوزانو، اتحاد بار دیگر به جمع بازیکنان ملی‌پوش برگشته و دیگر هیچکس در مسیر جدا از دیگران قدم برنمی‌دارد. ملی‌پوش‌ها درگیری‌های این فصل لیگ را نیز فراموش کرده‌اند و به نظر می‌رسد همه چیز اماده است تا والیبال ایران دوباره بازی‌های زیبای گذشته‌اش را به نمایش بگذارد.
 


تیم ملی ایران به زودی برای انجام چند بازی تدارکاتی به فرانسه سفر خواهد کرد. فرانسوی‌ها در سال‌های اخیر یکی از قدرتمندترین تیم‌های والیبال جهان بوده‌اند و بازی با این تیم می‌تواند کمک زیادی به ایران کند. لوزانو از 14 بازیکن برای سفر به فرانسه استفاده می‌کند اما این فهرست، فهرست بازیکنان نهایی انتخابی المپیک نیست و شاید اردوی فرانسه، منجر به تغییر نفراتی در تیم ملی شود. کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2016-05-09 14:23:04
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر