فهرست
اتفاق روز: حنیف نه‎؛ حاج‌محمدی یار قلعه نویی بود!
اتفاق روز: حنیف نه‎؛ حاج‌محمدی یار قلعه نویی بود!

اتفاق روز: حنیف نه‎؛ حاج‌محمدی یار قلعه نویی بود!

آی اسپورت- «حنیف عمران‌زاده از استقلال کنار گذاشته شد.» خبری که دو هفته قبل روی خروجی سایت‌ها خودنمایی می‌کرد. حنیف ابتدا به دلیل بی‌انگیزگی از حضور در تمرینات منع شد. پس از آن با ورود به دفتر افشارزاده، اعلام شد که حنیف به خاطر مصدومیت از استقلال کنار رفت. ولی همه فوتبالی‌ها می‌دانستند که این داستان‌ها بهانه‌ای بیش نیست. او به دلیل اختلاف با مهدی رحمتی از استقلال کنار رفته بود. بعد از این، شانس به حنیف روی خوش نشان داد. هرائر مگویان به دلیل دریافت کارت زرد در دیدار با سایپا، بازی با تراکتورسازی را از دست داد. اتفاقی که نابودی در خط دفاع استقلال را به همراه می‌آورد. حالا حنیف از سمت باشگاه محروم شده بود و مگویان هم از سوی کمیته انضباطی. 

استقلال مجبور به بازگشت حنیف عمران‌زاده شد. حنیف در یک زمان هم مصدومیتش خوب شد هم انضباط و بی‌انگیزی‌اش. اما مشکلاتش با گلر آبی‌ها پا بر جا بود. البته بازگشتش به تمرینات همراه با حنیف عمران‌زاده این شایعات را کمرنگ کرد ولی هیچ‌وقت اختلافش با رحمتی به طور کامل تکذیب نشد.

ناراحتی حنیف از رحمتی و مظلومی از یک سمت، حضور قلعه‌نویی در سمت دیگر موجب نگرانی هواداران استقلال شده بود. سکوهای ورزشگاه باور داشتند که حنیف در استقلال فصل آینده جایی نخواهد داشت و از همین حالا دنبال تیم فصل بعدش می‌گردد. رابطه خوب او با امیر قلعه‌نویی هم این شائبه را به‌وجود آورده بود که عمران‌زاده در بازگشتش به ترکیب استقلال بی‌انگیزه‌تر از همیشه باشد. اما حنیف در این دیدار نشان داد که هنوز هم مطمئن‌تر از امین حاج‌محمدی است. در این بازی حنیف نمایش کم‌نقص‌تری داشت و امین حاج‌محمدی بلای جان استقلال شده بود. حاج‌محمدی هم روی گل اول، هم سوم اشتباه فاحشی داشت. 

در روزی که همه نگاه‌ها به اشتباهات حنیفِ بی‌انگیزه بود، امین حاج‌محمدی استقلال را نابود کرد. کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-05-09 15:00:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر