فهرست
آکروبات بازی دوباره عباس زاده در وطنی
آکروبات بازی دوباره عباس زاده در وطنی

آکروبات بازی دوباره عباس زاده در وطنی

آی اسپورت- مهاجم محبوب نساجی در دومین بازی حساس تیمش در ورزشگاه وطنی گلزنی کرد هرچند این تیم بازهم رنگ پیروزی را ندید.  باز شدن پای محمدعباس زاده به گلزنی برای نساجی خبر خوبی برای این تیم است و خوشحالی رضامهاجری را در پایان بازی از اینکه خط حمله اش فرصت ها را بهتر تبدیل به گل می کند به همراه داشت.

عباس زاده تا قبل از بازی با استقلال در هفته یازدهم یک گل در بازی برابر شاهین بوشهر به ثمر رسانده بود. او اما در حالی که به دلیل مصدومیتی که از فصل گذشته نصیبش شده بود  کمتر به صورت کامل در ترکیب تیمش به میدان می رفت در بازی های اخیر در ترکیب ثابت رضا مهاجری قرار گرفته و توانسته همان مهاجم گلزن نساجی باشد.

او در بازی با استقلال توپی را که روی یک شوت بازیکنان نساجی به شش قدم رسیده بود با تیزچنگی و روی تجربه اش تبدیل به گل کرد تا وطنی و هواداران پرشور نساجی صحنه ای را که مدتها در انتظارش بودند ببینند. شماره ۳۳ محبوب نساجی بعد از این گل  در حالی که با دستش از بازیکنان هم‌تیمی می خواست که مانع خوشحالی اش نشوند، همان شادی بعد از گل جذابش را به نمایش گذاشت. عباس زاده بار دیگر در ورزشگاه وطنی و مقابل چشم هواداران پرشور نساجی پشتک و واروی خیلی معروفش را زد و بشدت مورد تشویق قرار گرفت. او مثل ژیمناستیک کارها و آکروبات بازها در زمین چمن مصنوعی پشتک را اجرا کرد.

۳    
آی اسپورت
2019-12-06 02:18:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر