فهرست
آندرانیک تیموریان: در ورزشگاهم برای برپایی جشن  / قهرمان می شویم
آندرانیک تیموریان: در ورزشگاهم برای برپایی جشن / قهرمان می شویم

آندرانیک تیموریان: در ورزشگاهم برای برپایی جشن / قهرمان می شویم

آی اسپورت – اخراج شدن در شرایطی که یک بازی مانده است تا تکلیف قهرمانی مشخص شود، وضعیت بدی است که آندو دچار آن شد. حالا او که بعد از مصدومیت یک ماهه ای به میادین بازگشته بود، در آخرین 90 دقیقه لیگ مجبور به سکونشینی است تا در روزی که شاید بیشتر از هر وقت دیگری به کار استقلال می آمد، تماشاگر دیدار فوق العاده حساس تیمش با تراکتورسازی باشد. هافبک دفاعی آبی ها که اتفاقا یکی از مهره های اصلی کارلوس کی روش در برزیل است، با روزنامه ایران ورزشی گفت و گویی انجام داده است که در زیر می توانید بخوانید:

*قبل از بازی با فولاد خیلی خوشبین بودی و وعده داده بودی که 3 امتیاز این بازی را می‌گیرید. پیش‌بینی‌ات درست از آب درآمد.

ما هر طور شده باید آن بازی را می‌بردیم. تنها راهی که باعث می‌شد تا روز آخر در کورس قهرمانی باشیم همین بود. خدا را شکر دیگر نتایج هم تا حدودی به نفع ما شد.

*اما شانس نفت هم برای قهرمانی در لیگ کم نیست.

بعید است نفت هفته آخر بتواند سپاهان را در اصفهان شکست دهد. سپاهان خودش شانس قهرمانی دارد و حداقل می‌تواند سهمیه لیگ قهرمانان فصل بعد را بگیرد. نگران آن بازی نیستم

 *اما ممکن است در تبریز اتفاقاتی بیفتد که در نهایت موجب افسوس شما شود.

نتیجه آن بازی هم معلوم نیست. گسترش فولاد در خانه تیم محکمی است. بعید می‌دانم به این سادگی
به فولاد امتیاز بدهد. آنها به نفت باختند و حالا برای دفاع از حیثیت خودشان مقابل فولاد قرار می‌گیرند.

*اینطور که می‌گویی استقلال شانس بیشتری برای قهرمانی دارد!

دقیقا منظورم همین بود. اگر پرسپولیس، راه‌آهن را می‌برد من به شما می‌گفتم که قطعا قهرمان لیگ می‌شود اما وقتی این تیم نتوانست راه‌آهن را ببرد دیگر شانس ما برای قهرمانی زیاد شد حتی بیشتر از فولاد. مطمئنم فولاد در تبریز با استرس بازی می‌کند و نفت هم نمی‌تواند از سپاهان امتیاز بگیرد.

*استقلال هم بازی سختی مقابل تراکتورسازی دارد به‌خصوص اینکه دیگر تو هم در این بازی نیستی.

ما اینجا در تهران تراکتورسازی را می‌بریم و جشن قهرمانی می‌گیریم. استقلال بدون من هم از پس تراکتورسازی بر می‌آید، مطمئنم که بازی خوبی مقابل این تیم انجام می‌دهیم. خودم هم به ورزشگاه می‌روم تا در کنار هواداران جشن قهرمانی بگیریم اما‌ ای کاش در این بازی بودم، خیلی حیف شد.

*لحظه‌ای که کارت زرد اول را گرفتی پیش‌بینی می‌شد که کارت زرد دوم را هم بگیری و از زمین اخراج شوی. چرا در آن لحظات خودت را کنترل نکردی؟

کارت اولی که داور به من داد درست نبود. نمی‌دانم چرا روی آن صحنه کارت گرفتم. اگر کارت زرد اول را نمی‌گرفتم قطعا از بازی اخراج نمی‌شدم. کارت زرد دوم را قبول دارم اما کارت زرد اول را نه. حقم نبود از بازی با تراکتورسازی محروم شوم اما به تصمیمی که گرفته شده احترام می‌گذارم و برای هم‌تیمی‌هایم آرزوی موفقیت می‌کنم.

*ممکن است باشگاه استقلال پیگیر لغو محرومیتت از بازی آینده شود؟

من اطلاعاتی درباره این موضوع ندارم اما فکر می‌کنم اگر فیلم را بازبینی کنند با من هم‌عقیده شوند که کارت اولی که گرفتم درست نبود.

     
آی اسپورت
2014-04-08 21:22:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر