فهرست
نکته روز: اسکوچیچ پاس کلیدی داد، علیمنصور پنالتی گرفت، قلعه‌نویی خراب کرد!
نکته روز: اسکوچیچ پاس کلیدی داد، علیمنصور پنالتی گرفت، قلعه‌نویی خراب کرد!

نکته روز: اسکوچیچ پاس کلیدی داد، علیمنصور پنالتی گرفت، قلعه‌نویی خراب کرد!

آی‌اسپورت- دربی 82 تلخ‌ترین بازی استقلال بود. مسابقه‌ای که با شکست در دربی نماد «چهار» را هم از دست دادند. صدرجدول را هم از دست دادند. در این شرایط یک توقف مقابل فولاد خوزستان کافی بود تا فصل برای شاگردان مظلومی تمام شود. ولی تیم دراگان در بییست‏‌ دقیقه ابتدایی بازی دو بار دروازه‌اش باز شد. تا پایان بازی یک گل دیگر هم خوردند تا سه تایی شوند. هیچ نتیجه‌ای جز این برد پرگل نمی‌توانست لیگ را به استقلال برگرداند. دراگان اسکوچیچ که آلترناتیو اول فصل مظلومی بود، بازگشت به لیگ را به استقلال هدیه داد. 

پس از آن نوبت به علیرضا منصوریان رسید. مرد محبوب استقلالی‌ها مقابل پرسپولیس ایستاد. نفت تهران موفق شد که پرسپولیس را با دو گل شکست دهد. اتفاقی که صدر جدول را به استقلال برگرداند. حالا استقلال به کمک علیرضا منصوریان صدرنشین جدول شده بود. دیگر همه‌چیز دست خود استقلال بود. با دو برد قهرمان لیگ پانزدهم می‌شد.

دیدار یکی مانده به آخر استقلال مقابل دیگر گزینه سرمربیگری تیم بود. استقلال اگر از سد تراکتورسازی می‌گذشت، فاصله‌ زیادی با قهرمانی نداشت. ولی این بار تراکتورسازی مقابل آرزوهای استقلال ایستاد. امیر قلعه‌نویی تیم سابقش را شکست داد تا قهرمانی را از استقلال بگیرد. قلعه‌نویی تمام راهی که دراگان و علیمنصور دو گزینه مربیگری استقلال هموار کرده بودند را نابود کرد. کدخبر: 9407
  ۳  
آی اسپورت
2016-05-09 17:49:38
نظر دهید

۳ نظر
amirali
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۳۶
سد
کاوه
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۴۳
سد کردن درسته
حمیدرضا
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۰۴
استقلال قهرمان میشه… خخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر