فهرست
تفاوت علی کریمی و فرهاد مجیدی: شوآف، شوآن!
تفاوت علی کریمی و فرهاد مجیدی: شوآف، شوآن!

تفاوت علی کریمی و فرهاد مجیدی: شوآف، شوآن!

آی‌اسپورت- علی کریمی در تمرین پس از باخت پرسپولیس مقابل نفت تهران حاضر شده بود. روزی که پرسپولیس درنشینی لیگ را به استقلال واگذار کرد و به رتبه سوم رسید. در بازی پرسپولیس و نفت چند بازیکن نظیر سوشا مکانی، علیرضا نورمحمدی و بابک حاتمی با اشتباهات بزرگی که داشتند سبب کمرنگ شدن امید قهرمانی پرسپولیس شدند. ولی در چنین روزی علی کریمی به عنوان بزرگتر به تمرین پرسپولیس رفت. او با برانکو صحبت کرد و به بازیکنان تیم محبوبش روحیه را برگرداند. آن هم در روزی که تمرین پرسپولیس بدون حضور تماشاگر و خبرنگارها برگزار شد. تمرین پرسپولیس پشت درهای بسته بود و به جز سلفی کریمی با برانکو، تصویر دیگری از این حضور کریمی دیده نشد.

در سوی دیگر فرهاد مجیدی بود. فرهاد به عنوان حامی مظلومی در ورزشگاه آزادی حاضر می‌شود. آن هم در روزی که استقلال مقابل تراکتورسازی قرار می‌گیرد. قرار بود مجیدی فشار تماشاگر را به قلعه‌نویی وارد کند. او برای دومین بازی در فصل به ورزشگاه آزادی می‌آید. باز هم مقابل تیمی تبریزی. فرهاد از پیش وعده حضورش را می‌دهد. این بازی هم مانند دیدار با گسترش‌فولاد سکوهای ورزشگاه پر می‌شود از تشویق‌های مجیدی. او هم با نشان دادن عدد «چهار» وعده بازگشتش به استقلال را می‌دهد. البته که حضورش تاثیری در استقلال ندارد و تیم مظلومی این بازی را واگذار می‌کند. 

یکی در تمرین بدون تماشاگرِ پرسپولیس پس از از دست دادن صدرجدول حضور پیدا می‌کند و دیگری هر بار قبل از آمدنش به آزادی، تماشاگران را به ورزشگاه فرا می‌خواند. یکی به تیم روحیه می‌دهد و دیگری به بازیکنان استرس تزریق می‌کند.


کدخبر: 9407
  ۱۹  
آی اسپورت
2016-05-09 17:30:00
نظر دهید
۱۹ نظر
-
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۲۴
چه نوشته ی مزخرفی, طرفدار فرهاد نیستم ولی شما لنگیا معلومه بدجوری ازش عقده دارین. هر کاری کنه گیر میدین. شما شاید سنتون نرسه, ولی من کتک زدن داور ژاپنی توسط کریمی رو دیدم, سوژه خنده شدن تیم ملی امید بخاطر افتضاح کریمی رو دیدم. اون لگد زدنش به ساک پزشک تیم ملی و فحاشیش به مسعود مرادی از یادتون رفته؟ تا حالا فرهاد,شده ت زمین فحاشی کنه؟ کار غیراخلاقی کنه؟ مگه یادتون رفته این به قول مدیرعاملتون ام الفساد چقدر حاشیه واسه تیمتون درست کرد و وقتی همه به به و چه چه می کردن که کریمی با لنگ سفید بسته, بعدش مشخص شد قراردادش واسه یک فصل یک میلیارد و دویست و پنجاه میلیون بوده؟
حسین
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۲۰
اصن این دوتا باهم قابل مقایسه اند ؟؟
آبی ها از بی اسطورگی به این اقا پناه اووردن.. وگرنه این آقا مگه چی کار کرده آخه ؟!!!!!
reza
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۲۲
عزیزم شما اول یه دوش آب سرد بگیر که سوختگیه دیروزت خوب بشه. دوما سعی کن وقتی نظر میدی حداقل یک اسم از خودت بزاری البته اگه چیزی به اسم نام و نام خانوادگی داری؟؟؟؟ سوماً اینهایی که گفتی به پای کاری که فرناز کرد نمیرسه. فکر کنم یادتون رفته عکس شاهزاده عربستان رو چاپ کرده بود رو لباسش و بعد از هر گل نشونش میداد. البته سن شما هم قد نمیده ولی من یادمه وقتی بهش گفتن برگرد ایران و تیم ملی بازی کن گفت علاقه ای به ایران و ایرانی ندارم. اینه ذات ناپاک فرناز مجیدی.
-
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۳۴
اصلا همه نوشته ها مزخرف… اما بگو وسط فصل تو کورس قهرمانی کی تیم رو ول کرد و رفت؟ کی تو بدترین فصل کنار تیمش بود؟ کی بود دلارهای عربهارو به دل هوادارها ترجیح داد؟ راستی اسطوره اینستاگرام کیه؟
ابی اس اس
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۱۹
همینجوری هم واسه فرهاد حاشیه درست میکنن و میگن میخواد مربی استقلال شه حالا چه برسه به اینکه بره سر تمرین . در اصل فرهاد نمیخواست تیم رو بیشتر از اون وارد حاشیه کنه امسال استقلال همش تو حاشیه بود چه میبرد چه میباخت ولی در عوض رسانه ها برای پرسپولیس امسال سنگ تموم گذاشتن و هیچ حاشیه ای براش نساختن خوهشا چاپ کن
-
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۲۲
واقعا چه کار کثیف و وحشتناکی کرده که قبل بازی گفته میام ورزشگاه!! لنگی بدبخت هر اتفاقی میفته باید گیر بدی به فرهاد!!؟؟ لابد خراب بودن مادرتم تقصیر فرهاد مجیدیه!!
حرف حدل
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۳۳
من بیش از سی ساله طرفدار استقلالم! بازیکنان بزرگی تو استقلال دیدم از چنگیز گرفته مرحوم احدی نامجومطلق خود قلعه نوعی فنونی زاده که برای خودش تیمی بود، زرینچه نمونه اخلاق و ادب تا همین امروزی ها! خیلی از اینها که نام بردم افتخارات ملی و باشگاهیشون بیشتر از فرهاد مجیدیه و البته افتاده تر و خالصتر! استقلال رو برای استقلال دوست داشتند. هیچکدام غرور مجیدی رو نداشتند برای خودشون هیچی نخواستند. متاسف میشم وقتی میبینم هوادارن امروز کسی رو اسطوره کردند که هیچوق نتونست ثابت کنه عاشقانه استقلال رو دوست داره!!
علی کریمی یه دونه است!
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۳۶
فرهاد مجیدی رو فقط یه عده استقلالی ها دوست دارند ولی علی کریمر در تمام کشور و بین طرفداران تیمهای مختلف محبوبه! دلیلش همینه که نوشتید! خالصه! بی ریاست! مردمیه! رک و روراسته! از شهرت و خودنمایی بیزاره!!
یک دلسوخته فوتبال
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۰۱
حسین جون حرفت اینه واقعیته همین مجیدی اگه چند سال پیش دو ماه میموند استقلال قهرمان بود الان میاد استادیو م که چی
امیر علی
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۰۴
مسخره
خودت میدونی از بس متنت مزخرف بوذه جرات نکردی اسمتو زیرش بنویسی
-
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۳۸
الفرناز المجیدی العربی
-
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۳:۰۳
ام الفساد الکریمی الدوپینگی
-
سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۰:۲۳
من یه اس اسی هستم و عاشق استقلال ولی خدایی فرهاد شاید بازیکنه مهمی در بعضی بازی ها بوده باشه اما واقعا اسطوره استقلال نیست.اسطوره یعنی حجازی.اسطوره یعنی کریمی.
-
سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۸:۱۵
هرچیزی به ذهنتون میرسه رو نباید بنویسید که. اگه مشکل کمبود متن و تحلیل دارید بگید خواننده ها کمکتون کنند ولی با این مطالب سخیف وقت مردم رو نگیرید
امید
سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۸:۲۷
متن شما اصلا معنی نداره
دلیل و حرف بی ربطی دارید مبزنید
-
سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۹:۵۹
اسطوره بودن مجیدی از طنز های تلخ روزگار ماست
مجید
جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۵۶
علی کریمی رو در بارهای داخل سالن همون شبی که مثل بادیگاردهای شهرنو صندلی میشکست یا زمانی که به داور لگد میزد و یک سال محروم شد بعدش شد جادوگر ای اسپرت!!!!بازیکنی که هیچگاه در هیچ تیمی موفق نبود چون هیچگاه جام نبرد..با با توصیه چند مال مردم خور به چند قلم به مزد چند اسکن حداد تومنی داد از اون موقع قرار شد به اسم جادوگر تو خورد مردم بده که نشد..نشد که نشد...حالا اونو با فرهادی مقایسه میکنند که همیشه حماسه ساز بوده چه اون موقع که به عنوان یار کمکی تیم العین رو قهرمان کرد چه چهار بار لنگ و سوراخ کرد چه....
مهدی استقلالی
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۴:۳۰
از قول استقلالی ها نظر ندین! در بین اکثر استقلالی ها کریمی جایگاهی نداره و فرهاد که هفت مقدس آبی هاست. برای دانستن نظر استقلالی ها در مورد کریمی رجوع شود به شعار هایی که برایش در زمان بازی اش مقابل استقلال در ورزشگاه سر می دادند. در ضمن مجیدی بسیار کمک های عام المنفعه انجام داده در حالی که هیچ خبری از خودش منتشر نکرده ولی کریمی حتی اگر به یک نیازمند هم پولی داده ازش عکس و فیلم منتشر شده!!! این است شو آف. حمله ی پرسپولیسی ها به مجیدی مشخصه آخه مجیدی علت سوزش های بزرگ قرمز ها در سال های اخیر بوده.
فرزین
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۲۸
سایتتون رو دیدم خوشحال شدم گفتم یه سایت بی طرف پیدا شد... اما الان از این اعلام نظر شخصی (شما بهش میگین مقاله) و چند نمونه دیگه فهمیدم اشتباه میکردم . اون موقع که علی کریمی هر روز با یکی از مسئولین پرسپولیس دعوا می کرد اشکال نداشت ؟ اون موقع که هر روز علیه هم مصاحبه میکردن ؟؟ اون موقع که گفت انقدر نگین پرسپولیسی من پرسپولیسی نیستم ؟؟ نظر شخصیتون را به خورد مخاطب ندید اینکار خیانت و سوء استفاده از موقعیته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر