فهرست
نگاه روز: خراب کردی حاجی!
نگاه روز: خراب کردی حاجی!

نگاه روز: خراب کردی حاجی!

آی‌اسپورت- هنوز یک دقیقه مانده بود که بازی وارد ده دقیقه پایانی‌اش شود. در این لحظه امین حاج‌محمدی نتیجه بازی را از تساوی تغییر داد. حاج‌محمدی در حرکتی عجیب پاس رو به عقب فخرالدینی را خواست با دریبل مهاجم حریف به موقعیت تبدیل کند. ولی دریبل ناموفق حاج‌محمدی، آلویس نانگ را در موقعیت خوب گلزنی قرار داد. نانگ از این اشتباه بهترین بهره را برد و گل سوم تیمش را زد.

حاج‌محمدی در حالی قصد دریبل نانگ را داشت که نیمی از استقلالی‌ها فضا را برای پاس دادن توپ آماده کرده بودند. او چهار استقلالی را در نزدیکی‌اش می‌دید. ضمن این که مهدی رحمتی هم پشت سر او قرار داشت. حاج‌محمدی گزینه ششمی هم برای این توپ داشت. این که مثل تمام دوران فوتبالش به زیر توپ بزند و بدون ریسک خطر را دفع کند. ولی امین سراغ راه جدیدی رفت و با دریبل ناموفقش گل سوم را به حریف تقدیم کرد.


کدخبر: 9407
  ۵  
آی اسپورت
2016-05-09 18:02:58
نظر دهید

۵ نظر
-
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۸:۰۳
اون لحظه که فخرالدینی توپو پاس داد به عقب, گفتم یاد بازی تیم ملی با مکزیک افتادم و افتضاح کعبی و میرزاپور و رحمان رضایی.
Merdad
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۰۲
استقلالیا بیاید بگید اینم تبانی پرسپولیس بود،‌ بگید خداییس...
وحید
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۲۵
فک کنم نونهالان ایران هم میدونن دفاع آخر دریبل نمیزنه
ایلقار
سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۰:۰۸
درسته بعنوان یک تراکتوری از اشتباه حاجی ما سود بردیم ولی یک جیزی که باستی یاداور باشیم و هرگز نادیده نگیریم : فوتبال با اشتباهاتش شیرین میشود)
مسی ورونالدو دو بازیکن سرشناس دنیاهم اتشتباه بزرگتری از حاجی دارند !!!
یاشاسین آذربایجان
-
سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۴:۲۰
امین تاج سوراخ کن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر