فهرست
بیانیه کانون کارگزاران رسمی علیه مهاجم تراکتور
بیانیه کانون کارگزاران رسمی علیه مهاجم تراکتور

بیانیه کانون کارگزاران رسمی علیه مهاجم تراکتور

آی اسپورت- بعد از هفته بیست و نهم لیگ برتر بازار بیانیه به شدت داغ است. هر کس که تریبونی دارد بیانیه ای صادر می کند. کانون کارگزاران رسمی فوتبال ایران هم برای این که از این غافله عقب نیفتد بیانیه ای صادر کرد که بخشی از آن را در زیر می‌خوانید:«
جمعه شب یک اتفاق بسیار تلخ برای جامعه کارگزاران رسمی فوتبال ایران رخ داد، اتفاقی که متاسفانه آنطور که این بخش خانواده فوتبال انتظار داشت مورد توجه فدراسیون فوتبال، رسانه‌ها و ارگان‌های انضباطی قرار نگرفت. ضرب و شتم یکی از کارگزاران رسمی و تحصیل کرده فوتبال ایران توسط یکی از بازیکنان لیگ برتری یک بار دیگر نادیده گرفتن جایگاه کارگزاران رسمی فوتبال در ایران را نشان داد.
اتفاقی که جمعه شب رخ داد فراتر از این توهین های همیشگی بود و فرزاد حاتمی، بازیکن تراکتورسازی تبریز به خود این اجازه را داد تا در انظار عمومی یکی از کارگزاران رسمی فیفا و فدراسیون فوتبال ایران را مورد ضرب و شتم قرار دهد.
آقای حاتمی در گذشته با جناب آقای سید رضا فیض‌بخش همکاری داشته‌اند و پس از مدتی این همکاری قطع می شود. حال این سوال پیش می آید که یک بازیکن فوتبال چگونه باید این حق را برای خود قائل شود تا با برخورد فیزیکی بخواهد اختلافات خود با یک کارگزار را تلافی کند؟
در کنار این رفتار زشت و غیر اخلاقی، آقای حاتمی اتهاماتی هم متوجه آقای فیض بخش کرده است؛ اینکه آقای فیض بخش برای منحرف کردن ذهن چند بازیکن تراکتورسازی قبل از بازی استقلال در محل اردوی این تیم حاضر شده است. در واقع بازیکن ضارب غیر مستقیم مضروب را متهم کرده با قصد تبانی و زدوبند به محل اقامت بازیکنان تراکتورسازی آمده است. آیا ایشان برای اتهام خود مدرکی هم دارد؟
 
کانون کارگزاران رسمی فوتبال ایران ضمن حمایت کامل از آقای مهندس سید رضا فیض‌بخش، کارگزار رسمی فیفا رفتار غیر اخلاقی فرزاد حاتمی را شدیدا محکوم می کند و از باشگاه تراکتورسازی و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال خواستار بررسی دقیق این موضوع و برخورد با بازیکن خاطی تراکتورسازی است.
 کدخبر:9403
  ۳  
آی اسپورت
2016-05-09 18:34:58
نظر دهید
۳ نظر
وحید
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۲۳
جامعه کارگزاران چه صیغه ای یه؟ دو نفر احتمالا درگیر شدن دیگه . جامعه ترکان ایران هم رسما از آقای مهندس سید رضا فیض‌بخش شکایت خواهد کرد
a
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۰۴
یکی به من بگه این آقا اونجا چیکار می کرد؟! تو اردوی تراکتورسازی براش حلوا خیرات می کردن؟! حتما که یه کاسهای زیر نیم کاسش بوده خوب کاری کرده زده شل و پلش کرده دندش نرم دیگه قبل بازی تیمی نرو اردو برای خریدن بازیکن یه تیم!!
-
سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۰:۱۵
اره گارگزار یا ایجنت رئال شب قبل ال کلاسیکو میره شب مسی رو میبینه تا با رئال ببنده این استقلالیها قبلا توسط مجری ورزش و مردم که انالیزورمظلومی پیغام پسغام میفرستادن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر