فهرست
گزارش : دو ماه حسابرسی برای فهرست قلابی ...
گزارش : دو ماه حسابرسی برای فهرست قلابی ...

گزارش : دو ماه حسابرسی برای فهرست قلابی ...

آی اسپورت – لیستی که در مورد قرارداد و میزان پرداختی بازیکنان ،کادر فنی و عوامل اجرایی تیم پرسپولیس در رسانه ها منتشر شد لیست چندان معتبر و منظمی نیست و شاید به واسطه همین شلختگی همچنان چپ دایی و شاگردانش مبنی بر اینکه بر جانب حق ایستاده اند پر باشد.

در این لیست که البته امیر رضا خادم هم در برنامه نود شب گذشته بارها بر غیر مستند بودنش تاکید کرد مثلا پول تقسیم شده بین بازیکنان که قرار بوده از کمک 2 میلیاردی فدراسیون نصیب شان شود هم درج شده و به میزان دریافتی های آنها افزوده شده است در حالی که این پول اصلا به حساب باشگاه پرسپولیس واریز نشده است. یا مثلا و به گفته بازیکنان و اعضای کادر فنی و سرپرست تیم مبلغ چک های پاس نشده و قیمت ماشین های بدون سند هم به میزان دریافتی های آنها افزوده شده که این هم عجیب به نظر می رسد

. با این حال جدا از اینکه پرسپولیسی ها درست می گویند یا نه نکته ای که در این میان اهمیت دارد این است که چرا این لیست که ظاهرا حاصل دو ماه کار بی وقفه حسابرسان وزارتخانه بوده اینقدر نامنظم و و شلخته است که همه تکذیبش می کنند و حتی معاون وزارتخانه هم نمی تواند از آن به عنوان سندی معتبر برای پیشبرد اهداف و منظورش استفاده کند؟

واقعا این لیست نتیجه دو ماه بالا و پائین کردن و زیر و رو کردن اسناد مالی باشگاه پرسپولیسبه منظور شفاف سازی بدهی ها است و این همه ایراد دارد؟واقعا وزارت ورزش با اینگونه حسابرسی ها می خواهد پرسپولیس را خصوصی کند و این گام بزرگ را بعد از مدت های مدید در سال 93بردارد؟

     
آی اسپورت
2014-04-08 21:20:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر