فهرست
چرا پرویز ناکام ماند؟ / استقلال مهربان با بالایی‌ها و پایینی‌ها
چرا پرویز ناکام ماند؟ / استقلال مهربان با بالایی‌ها و پایینی‌ها

چرا پرویز ناکام ماند؟ / استقلال مهربان با بالایی‌ها و پایینی‌ها

آی اسپورت- استقلال با وجود بیشترین هفته های حضور در صدر حالا کمترین شانس را برای قهرمانی لیگ پانزدهم دارد. آنها یک دلیل ساده برای رقم خوردن این اتفاق پیش روی شان می بینند؛ نبردن بازیهای 6 امتیازی. پرسپولیس، استقلال خوزستان، تراکتورسازی، نفت و ذوب آهن را به عنوان 5 رقیب اصلی تیم مظلومی برای کسب قهرمانی درنظر بگیرید. استقلال از 10 دوئل مستقیم با آنها تنها یک بازی را برد؛ برابر نفت در دور رفت. برابر پرسپولیس یک باخت و یک مساوی، برابر استقلال خوزستان دو مساوی، برابر تراکتورسازی یک باخت و یک مساوی، برابر ذوب آهن یک باخت و یک مساوی و برابر نفت یک برد و یک باخت؛ با این بیلان استقلال از 30 امتیاز حساس بازیهای 6 امتیازی تنها 8 امتیاز گرفته است یعنی تقریبا 30 درصد. در انتهای جدول هم استقلال تنها سیاه جامگان را «دبل» کرد و 2 امتیاز برابر استقلال اهواز، 2 امتیاز جلوی ملوان و 2 امتیاز برابر راه آهن از دست داد. آنها چطور با این کارنامه، 24 هفته در صدر قرار داشتند؟
  ۴  
آی اسپورت
2016-05-09 20:31:15
نظر دهید

۴ نظر
فرناز
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۲۹
لیگ ایران جزو ضعیف ترین لیگ های دنیاست ...
-
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۰۳
سه هفته پیش مظلومی:تعجب میکنم که از تیم صدر جدول انتقاد میکنید!!!گوزو این مطلب را بخوان تا تعجب نکنی.دور برگشت،رسما ریدی وتوش غلط زدی.
-
سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۰:۰۴
باور کنید پرسپولیس با اشتباهات داوری و استقلال با اشتباهات داوری اول فصل یه قهر و صدر جدول رفته بودن .و بعد از گذشته هفته ها حالا دارن به جایگاه اصلیشون برمیگردن
ع ع ب
سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۰:۴۶
نها چطور با این کارنامه، 24 هفته در صدر قرار داشتند؟ جواب خیلی ساده ، به کمک داور !!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر