فهرست
ابهام در صدر جدول/ کدام «بهترین» قهرمان می شود؟
ابهام در صدر جدول/ کدام «بهترین» قهرمان می شود؟

ابهام در صدر جدول/ کدام «بهترین» قهرمان می شود؟

1/ استقلال روی کاغذ شانس قهرمانی دارد ولی «کاغذ»ها معمولا در فوتبال موضوعی برای دلخوش کردن هستند؛ آنها باید در قم صبا را شکست بدهند و همزمان استقلال خوزستان در اهواز به ذوب آهن ببازد و راه آهن در آزادی از پس پرسپولیس بربیاید. جنگ قهرمانی بین استقلال خوزستان است و پرسپولیس یعنی تیمهایی با دو «برند» مختلف.
2/ پرسپولیس بهترین خط حمله فصل را دارد و در 29 هفته اخیر فقط در یک بازی موفق به زدن گل نشده است. تیم برانکو به طور میانگین در هر بازی 1/65 گل زده و مهدی طارمی را به عنوان بهترین گلزن لیگ پانزدهم در ترکیبش می بیند. آنها بهترین تیم جدول بازیهای بیرون خانه هم هستند با گرفتن 29 امتیاز از 15 بازی.
3/ دقیقا همین شرایط و «بهترین»ها را استقلال خوزستان در سمت دیگر جدول دارد. تیم ویسی با خوردن تنها 14 گل صاحب بهترین خط دفاع فصل است و البته تنها تیمی که دروازه اش کمتر از 20 بار لغزیده. استقلال خوزستان با 16 کلین شیت در صدر این جدول قرار دارد و دروازه اش تنها در یک بازی بیش از یک بار باز شده است. آنها بهترین تیم جدول بازیهای خانگی هم هستند با گرفتن 27 امتیاز از 14 بازی و فرناندو ده خسوس را به عنوان سلطان کلین شیت در جمع شان دارند.
جمع‌بندی: دوئل این دو «برند» را در نیم فصل اول، استقلال خوزستان در خانه اش برد و در نیم فصل دوم، پرسپولیس در خانه اش. حالا باید منتظر ساعت 20 جمعه بود تا مشخص شود بهترین خط دفاع فصل قهرمان شده است یا بهترین خط حمله؟
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-09 20:56:16
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۵۱
بازیهای رودررو را نگاه کنید که پرسپولیس در مجموع سه بر دو برنده بوده. حالا به نظر شما پرسپولیس شایسته قهرمانی نیست!؟ انشاأالله پرسپولیس به قهرمانی که مستحش هست میرسه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر