فهرست
بختیار رحمانی: آندو را دیدم اما عذرخواهی نکردم!/ به رحمتی باختیم و اعتقاداتش!/ فغانی عاشق کارت دادن به نامدارها است، امیدوارم دیگر نبینمش!
بختیار رحمانی: آندو را دیدم اما عذرخواهی نکردم!/ به رحمتی باختیم و اعتقاداتش!/ فغانی عاشق کارت دادن به نامدارها است، امیدوارم دیگر نبینمش!

بختیار رحمانی: آندو را دیدم اما عذرخواهی نکردم!/ به رحمتی باختیم و اعتقاداتش!/ فغانی عاشق کارت دادن به نامدارها است، امیدوارم دیگر نبینمش!


آی اسپورت- شاید یکی از عجیب‌ترین اتفاقات بازی فولاد- استقلال، اخراج بختیار رحمانی بود. اخراج کاپیتان همیشه آرام فولاد، آن هم به خاطر یک اشتباه بچگانه. رحمانی در مورد این مساله و اتفاقات بازی توضیح می‌دهد که مصاحبه اش را با نقل از ایران ورزشی در زیر می توانید بخوانید: 
 
در مورد بازی فولاد و استقلال خیلی سوال‌ها وجود دارد اما وقتی به بختیار رحمانی می‌رسیم تنها چیزی که به ذهن‌مان می‌رسد اخراجت است. از شما که کاپیتان تیم بودی واقعا بعید بود چنین کاری انجام دهی. بارها شد که بازیکنان حریف اذیتت می‌کردند که خطا انجام بدهی و کارت بگیری اما این کار را انجام نمی‌دادی. حتی در بازی با الفتح عربستان خودت گفته بودی که بازیکنان این تیم خیلی اذیتت می‌کردند که واکنش نشان دهی و از زمین اخراج شوی اما اهمیت ندادی تا آنها به هدف‌شان نرسند. چطور شد که در بازی با استقلال آن حرکت را انجام دادی و کارت قرمز مستقیم گرفتی؟

 در رابطه با کارت قرمز اول باید بگویم که شرمنده هواداران هستم. اصلا نمی‌خواستم اینطور شود. من یک فصل بازی کردم و کلا 2 کارت زرد گرفتم. در آن صحنه هم آندو اول من را زد که من هم روی پایش پا گذاشتم. پایم را محکم هم نگذاشتم اما فکر نمی‌کردم فغانی ببیند. می‌خواستم یک جور شوخی با آندو داشته باشم اما فغانی مثل همان صحنه‌ای که رونالدینیو را دید، مرا هم دید و اخراجم کرد. البته حقم کارت قرمز نبود چون اگر من می‌خواستم کاری انجام دهم جور دیگری می‌زدم، نه به این آرامی. من فکر می‌کنم خطای آندو هم کارت نداشت اما فغانی به خاطر اینکه می‌خواست اشتباهش را جبران کند به آندو هم کارت داد تا آنها هم 10 نفره شوند.
انگار آندو خیلی اذیتت کرد که چنین کاری انجام دادی!
 اصلا. من مشکلی با آندو نداشتم. اول بازی که با هم دست دادیم تا آخر بازی حتی یک کلمه بین ما رد و بدل نشد. به هر حال من شیطنت کردم اما اگر می‌خواستم بزنم بدتر می‌زدم. آندو هم خیلی هیجان داد. به هر حال این هم بدشانسی من است.
کمک داور آن صحنه را دید؟
 نه خود فغانی صورتش سمت ما بود و دید. اصلا فکر نمی‌کردم ببیند چون توپ رفت و داشت ضد حمله می‌شد که یکدفعه دیدم سوت را زد و به من کارت قرمز داد. اتفاقا وقتی آندو هم اخراج شد آمد پیش من و هر دو در اتاق دوپینگ نشسته بودیم اما عذرخواهی نکردم چون می‌دانستم خطای بدی انجام نداده‌ام. به هر حال من نباید این کار را انجام می‌دادم. برای این بازی استقبال خوبی شد که باید بهتر کار می‌کردیم.
گفتی آندو آمده بود پیش شما. آنجا با هم حرفی هم زدید؟
 اصلا. هیچ حرفی بین‌مان رد و بدل نشد. فقط نشسته بودیم آنجا.
به هر حال روز خوبی نداشتی.
 ما به مهدی رحمتی باختیم و اعتقاداتش. من فکر می‌کنم این مساله اعتماد به نفس رحمتی را خیلی بالا برده بود. به همین دلیل هر چه می‌زدیم به در بسته می‌خوردیم. توپ را در دو قدمی هم نتوانستیم گل کنیم. ما موقعیت‌های زیادی داشتیم اما از گل خبری نبود. اخراج من هم تاثیر منفی روی تیم و تماشاگران داشت. به همین دلیل باختیم.
قبل از بازی گفته بودی باید مواظب باشم کارت نگیرم و 3 کارته نشوم اما رفتی و کارت قرمز گرفتی.
 همیشه چیزی که انتظار نداری به سراغت می‌آید. من آدمی نیستم که اینجوری کارت بگیرم اما اتفاق افتاد.
بعد از بازی هم انگار خیلی بچه‌ها گریه کردند. از اسماعیل شریفات گرفته تا کرمی و بقیه.
 اسماعیل گریه نکرد اما همه چیز هم به گریه کردن نیست. خیلی‌ها توی خودشان می‌ریزند. به هر حال ما چیزی از دست ندادیم و باید در بازی بعد ببریم و قهرمان شویم. من اگر در زمین می‌ماندم خیلی چیزها را نشان می‌دادم اما این مساله برایم تجربه شد. به هر حال کوه به کوه نمی‌رسد اما آدم به آدم می‌رسد. امیدوارم دیگر فغانی را نبینم.
چرا این قدر عصبانیت؟!
 فغانی عاشق این است که به کاپیتان‌ها و بازیکنان نامدار کارت بدهد. به فرهاد مجیدی هم کارت داد اما امیدوارم من دیگر او را نبینم.

     
آی اسپورت
2014-04-08 12:27:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر