فهرست
شباهت های کاندیداهای سقوط؛ تغییر سریالی مربی
شباهت های کاندیداهای سقوط؛ تغییر سریالی مربی

شباهت های کاندیداهای سقوط؛ تغییر سریالی مربی

سقوط استقلال اهواز به لیگ یک قطعی شده و دو تیم از بین ملوان، راه آهن و سیاه جامگان هم به همین سرنوشت دچار می شوند. اولین شباهت اینکه این 4 تیم تنها تیمهای این فصل با معدل امتیازگیری کمتر از یک در هر بازی هستند؛ ملوان 0/93، راه آهن 0/86، سیاه جامگان 0/83 و استقلال اهواز 0/45 امتیاز از هر بازی شان در لیگ پانزدهم گرفته اند. شباهت دیگر این 4 تیم، تعویض سریالی مربیان شان در طول فصل است.
* ملوان با 4 سرمربی
            لیگ را با امیر قلعه نویی شروع کردند. البته او هرگز روی نیمکت ننشست و از سکو، دستوراتش را به اکبر محمدی می داد. ملوان با او از هر بازی 1/5 امتیاز گرفت. بعد از دو بازی، حمید استیلی سرمربی ملوان شد. او 18 بازی روی نیمکت نشست و بعد از گرفتن 17 امتیاز جایش را به محمد غدیربحری داد. مربی بومی در 2 بازی یک امتیاز گرفت و از هفته بیست و سوم سکان هدایت انزلی چی ها به محمد احمدزاده سپرده شده که 6 امتیاز از 7 بازی گرفته است.
* راه آهن با 3 سرمربی
            لیگ را با فرهاد کاظمی استارت زدند ولی او بعد از گرفتن 5 امتیاز از 6 بازی اخراج شد. سپس نوبت به مهدی تارتار رسید که همیشه گزینه ای آماده برای نشستن روی نیمکت راه آهن بوده. او با وجود امضای قرارداد 5 ساله بعد از گرفتن 13 امتیاز در 15 بازی اخراج شد. از هفته بیست و دوم هم عنان کار به یوانیس توپالیدیس سپرده شد. این مربی هم تابحال 7 امتیاز از 8 بازی گرفته است.
* سیاه جامگان با 3 سرمربی
            رسول خطیبی استارت لیگ پانزدهم را با سیاه جامگان برابر استقلال زد و باخت. عمر او روی نیمکت تیم تازه وارد به هفته پنجم نرسید و خطیبی بعد از گرفتن 3 امتیاز در 4 بازی رفت. بعد از او نوبت به سعید رمضانی رسید. داماد خانواده حجازی هم تنها 3 بازی سرمربی بود و با یک برد و 2 باخت رفت. سیاه جامگان سپس به سراغ فرهاد کاظمی تازه اخراج شده از راه آهن رفت. کاظمی در 22 حضور روی نیمکت این تیم 18 امتیاز گرفته است.
* استقلال اهواز با 2 سرمربی
            سیاوش بختیاری زاده استارت کار را روی نیمکت این تیم زد. او 5 امتیاز از 7 بازی گرفت و بعد از شکست 5 بر صفر برابر راه آهن اخراج شد. علی حنطه گزینه مدیران استقلال اهواز برای ادامه کار بود. حنطه فقط یک امتیاز از 8 بازی حاصل مساوی با سپاهان در اهواز گرفت و دوباره نوبت بختیاری زاده شد که برگردد. او در 14 بازی نیم فصل دوم 7 امتیاز گرفت.
     
آی اسپورت
2016-05-09 20:52:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر