فهرست
چهره روز: لحظه آخری ترین گلزن لیگ!
چهره روز: لحظه آخری ترین گلزن لیگ!

چهره روز: لحظه آخری ترین گلزن لیگ!

آی اسپورت- حسین ابراهیمی که در ابتدای فصل از تیم نفت تهران به فولاد خوزستان آمد، تا هفته بیست و نهم مجموعا 1652 دقیقه حضور در میدان را تجربه کرده است. او در این مدت چهار گل هم برای فولاد زد. ابراهیمی که در سن هفده سالگی پس از حضور در نوجوانان و جوانان بازی در بزرگسالان داماش را تجربه کرد،برای انجام دوران سربازی به ملوان رفته بود. او پس از بازگشت به داماش در سال 2008  توسط علی دایی به مسابقات غرب آسیا رفته بود. حالا با رفتن حسین ابراهیمی به فولاد بار دیگر این بازیکن چهره شد. گل ها و نکته هایی از گل های این فصل او را مرور می کنیم.


گل ها:
1- اولین گل ابراهیمی برای فولاد در دقیقه 89 دیدار هفته ذوم با پدیده روی پاس مهدی بدرلو به ثمر رسید. گلی که باعث شد فولاد در آن بازی خارج از خانه یک امتیاز ارزشمند کسب کند.

2- زدن گل از روی نقطه پنالتی در دقیقه 93 دیدار تیم های استقلال اهواز و فولاد خوزستان باعث شد فولاد از این دیدار سه امتیاز کسب کند. فولاد با این گل موفق شد دربی رفت را با نتیجه 2 بر یک به سود خود تمام کند.

3- در هفته پانزدهم لیگ فولادی که در تبریز با نتیجه یک بر صفر از میزبان خود عقب بود، موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند و با یک امتیاز به اهواز بازگردد. حسین ابراهیمی همچون دو گل قبلی خود این بار هم در دقایق پایانی (دقیقه 94) گلش را روی پاس مطلق زاده به ثمر رساند.


4- گل دقیقه 86 ابراهیمی در دیدار مقابل تیم سابقش ثمری برای فولاد نداشت. پاس این گل را مساریچ ارسال کرده بود.


نکته ها:

* حسین ابراهیمی هنوز در دیدار خانگی برای فولاد گل نزد.

* 86، 89، 93 و 94 دقایقی است که ابراهیمی گل زد. 

* آمار گلزنی ابراهیمی در دو فصلی که در نفت حضور داشت فقط سه گل بود. او در طی دو فصلی که در داماش بود هم مجموعا چهار گل زده بود.کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-05-09 21:14:19
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر