فهرست
گزارش روز : علی دایی گران ترین مربی فصل با فاصله !
گزارش روز : علی دایی گران ترین مربی فصل با فاصله !

گزارش روز : علی دایی گران ترین مربی فصل با فاصله !

آی اسپورت – ظاهرا لیست منتشره از سوی وزارتخانه که البته به طور غیر رسمی و از طریق واسطه ها در اختیار رسانه ها گذاشته شده هر چقدر که در مورد میزان پرداخت به بازیکنان غیر مستند باشد در خصوص مبلغ قراردادها درست به نظر می رسد که اگر اینگونه نبود علی دایی در برنامه نود شب گذشته مبلغ سنگین قراردادش را تکذیب می کرد.

شاید در میان قراردادهای اعضای کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس رقم قرارداد علی دایی چشمگیرتر و عجیب تر باشد.رقم قرارداد دایی یک میلیارد و هفتصد و پنجاه میلیون تومان است که به گفته خود دایی در برنامه نود وی 740 میلیون تومان از این پول را گرفته است. با احتساب اینکه دایی رقم قراردادش را تکذیب نکرده حالا می توان او را گران ترین سرمربی لیگ برتری در فصل رو به پایان اخیر دانست.

ظاهرا بعد از علی دایی ،زلاتکو کرانچار با قراردادی 500 هزار دلاری در رتبه دوم قرار می گیرد و امیر قلعه نویی با قرارداد یک میلیارد . دویست میلیون تومانی گزینه سوم گران ترین مربیان لیگ برتر است. اگرچه منصور ابراهیم زاده هم دستمزدی بالای یک میلیارد تومان داشته و مجید جلالی نیز نزدیک به 1 میلیارد تومان با تراکتور قرارداد بسته است . 

. هر چند رقم قرارداد دایی در همین بازار مکاره فوتبال داخلی هم خیلی عجیب و غیر طبیعی به نظر می رسد اما سوال اساسی این است که مربی ایرانی در سطح دایی در بازار بین المللی فوتبال چقدر می ارزد و چقدر دستمزد می گیرد؟ واقعا در کجای دنیا به مربی ای در سطح علی دایی برای یک فصل چیزی حدود 600 هزار دلار پرداخت می کنند؟ تازه این در شرایطی است که حتما در قرارداد دایی آپشن هایی مبنی بر پادادش قهرمانی هم وجود دارد که قطعا ارقام چشمگیری است

. واقعا در فوتبال این کشور چه می گذرد؟

     
آی اسپورت
2014-04-08 21:04:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر