فهرست
لاوتزی: زلاتان بهترین مهاجم دنیاست
لاوتزی: زلاتان بهترین مهاجم دنیاست

لاوتزی: زلاتان بهترین مهاجم دنیاست

آی اسپورت - ابراهیموویچ ملی پوش سوئدی پاریس به دلیل مصدومیت در دیدار تیمش در استمفورد بریج غایب خواهد بود . در دیدار رفت این لاوتسی بود که گل اول بازی را به ثمر رسند و او اعتقاد دارد تیمش می تواند نشان دهد بدون در اختیار داشتن مهاجم اصلی اش هم از پتانسیل بالایی برخوردار است.

این بازیکن آرژانتینی به سایت گل گفت:«برای من زلاتان بهترین مهاجم دنیاست. ما او را در لندن دراختیار نخواهیم داشت ولی می توانیم بدون او هم چلسی را در خانه شکست دهیم.»

«او بازیکنی است که در مسابقات بسیاری به میدان رفته اما ما در بازی اول نشان دادیم بازیکنان زیادی داریم که می توانند به چلسی آسیب برسانند.»

لاوتزی اعتقاد دارد آبی های لندنی نخواهند توانست عملکرد همیشگی شان را تکرار کنند و تایید کرد تیمش به دنبال زدن گل خارج از خانه خواهد بود.

«چلسی باید حمله کند و این برای آن ها ساده نخواهد بود. شیوه ی اصلی آن ها عقب نشستن و ضد حمله است اما آن ها به دو گل احتیاج دارند و چنین کاری نخواهند کرد.»

«ما نیز نمی خواهیم به آنجا برویم و دفاع کنیم. ما باید باهوش بازی کنیم و به دنبال گلزنی باشیم. چرا که گل زدن در این بازی به معنی صعود ما به دور بعد خواهد بود.»

     
آی اسپورت
2014-04-08 13:33:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر