فهرست
حمله به اینستاگرام بازیگران سرخآبی: فرهاد بیا بیا...
حمله به اینستاگرام بازیگران سرخآبی: فرهاد بیا بیا...

حمله به اینستاگرام بازیگران سرخآبی: فرهاد بیا بیا...

آی اسپورت - بعد از بازی استقلال و تراکتورسازی، هواداران دوباره به اینستاگرام یکسری آدم معروف attack زدند که در ادامه می توانید این آدم های معروف را بیشتر بشناسید.
فرزاد حاتمی حمله به صفحه او دقایقی بعد از بازی شروع شد. اینقدر به الفاظ رکیک به کار بردند که باعث دلخوری مهاجم تراکتورسازی شدند. البته او می گوید اطمینان داد که اینها هواداران واقعی استقلال نیستند.
امیر قلعه نویی شعارها علیه او در ورزشگاه به اینستاگرامش هم کشیده شد. عده ای رفتند و توهین هایی کردند و عده ای دیگر هم پاسخ دادند.
جواد نکونام به صفحه او هم حمله کردند اما حمله مثبت. برای نکونام نوشته بودند که به استقلال برگردد و برای این تیم میدان داری کند.
مجتبی جباری او هم از این حملات هواداران بی نصیب نماند. هواداران از جباری خواستند که به استقلال برگردد اما او در مصاحبه آخرش به خبرورزشی گفته بود که یک سال قرارداد دارد و نمی تواند از الاهلی جدا شود.
خسرو حیدری حمله به صفحه او هم مثبت بود. حیدری بازی خوبی برای استقلال انجام داد و به همین دلیل به حمایت از او پرداختند و البته گلایه های زیادی از مظلومی و تیم داشتند.
حنیف عمران زاده معمولا صفحه او تحت حمله قرار می گیرد و این بار هم به روال گذشته، هواداران به صفحه او attack زدند. اما آن دسته از هوادارانی که صفحه امین حاج محمدی را نداشتند، در فضای مجازی به دنبال صفحه او می گشتند تا از خجالتش در بیایند.
فرهاد مجیدی حمله به صفحه فرهاد مجیدی هم بیشتر با گلایه و ناراحتی تلفیق شد. هوادران برای او نوشتند که خودت بیا و سرمربیگری استقلال را قبول کن ولی بی شک فرهاد چنین ریسکی نمی کند. شاید او فصل آینده بیاید ولی همه می دانند قرار نیست به عنوان سرمربی فعالیت کند.
سروش رفیعی یک نیمچه attack هم به صفحه سروش رفیعی زدند. البته خیلی ها از گل استثنایی که او مقابل استقلال زد، تعریف و تمجید می کردند.
 
منبع: خبر آنلاین
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۳  
آی اسپورت
2016-05-10 13:42:15
نظر دهید
۳ نظر
مجید10
سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۳:۱۰
اساتید محترم !!!!! Attak نیست و Attack درسته!!!
محمد
سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۳:۳۱
چه اصراری به استفاده از کلمه attak دارین .تازه درستش attack
امید کوکبی
سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۷:۵۲
تیم چاقوکشان فقط مونده از دیوار سفارت بالا برن :)))))))))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر