فهرست
انتقام مشابه استقلال و تراکتور: مهمانِ بد!
انتقام مشابه استقلال و تراکتور: مهمانِ بد!

انتقام مشابه استقلال و تراکتور: مهمانِ بد!

آی‌اسپورت- هجدم آذرماه بود که امیر قلعه‌نویی برای دومین بار سرمربی تراکتورسازی شد. قلعه‌نویی برای نخستین بازی باید در لیگ برتر به مصاف استقلال می‌رفت. چهار روز پس از این انتخاب این دو تیم به مصاف هم رفتند. دیداری که در تبریز بدون گل به پایان رسید. ولی کمتر از ده روز بعد بار دیگر این دو تیم با هم بازی کردند. نخستین روز دی دیدار نیمه‌نهایی جام حذفی برگزار شد. مسابقه‌ای که با برد استقلال همراه شد. تیم مظلومی موفق شد از سد تراکتورسازی بگذرد. سجاد شهباززاده دو گل به تراکتورسازی زد تا تک گل آگوستو سزار هم جلوی این شکست را نگیرد. تیم قلعه‌نویی در همان روز از جام حذفی کنار گذاشته شد. تا فرصت قهرمانی در جام حذفی را یک مرحله زودتر از دست بدهد.

استقلال در هفته ماقبل پایانی لیگ در ورزشگاه آزادی میزبان تراکتورسازی بود. دیداری که اگر با برد استقلال همراه بود این تیم یک برد تا قهرمانی در لیگ فاصله داشت. ولی تراکتورسازی در آزادی همان بلایی را بر سر استقلال آورد که این تیم در یادگار امام تبریز آورده بود.

در این فصل هر دو تیم همدیگر را یک مرحله زودتر از کسب قهرمانی در زمین حریف خاک کردند. حالا نه استقلال جام می‌گیرد و نه تراکتور.

 
 
کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-05-10 13:45:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر