فهرست
رکورد دست نیافتنی آنچلوتی در رئال
رکورد دست نیافتنی آنچلوتی در رئال

رکورد دست نیافتنی آنچلوتی در رئال

آی اسپورت - آنچلوتی تا کنون در 50 بازی سکاندار کادر مربی گری رئال مادرید بوده است. او توانسته در پنجاه مسابقه (32 بازی لالیگا، 9 بازی لیگ قهرمانان و 8 بازی کوپا دل ری) برای رئال مادرید 39 برد، 6 تساوی و 4 باخت به ارمغان بیاورد. رکورد او از رکورد 38 بازی مورینیو و لوئیس مولونی هم بالاتر است.

هیچ مربی تا کنون نتوانسته رئال را در 50 مسابقه 39 بار پیروز کند. اما کارلتوی ایتالیایی این افتخار را خواهد داشت. هر اتفاقی که امشب در دیدار دورتموند و رئال مادرید بیفتد این مربی با درصد موفقیت 79.5 درصد، موفق ترین مربی تاریخ رئال است.

در این مسابقات رئال توانسته 135 بار دروازه ی حریفان را باز کند. رکورد قبلی 117 گل بود و در اختیار مورینیو و مربیان دیگری همچون میگل مونیوز بوده است. تیم او همچنین دومین خط دفاعی تاریخ رئال را با 39 گل خورده در یک مقطع 50 روزه دارد. نفر اول از این نظر مورینیو با 30 گل خورده است.

به نظر نمی رسد دورتموند بتواند در بازی امشب کاری علیه رئال انجام دهد. آنچلوتی در این راستا می گوید:«یک مربی به این چیزها فکر نمی کند. ما فقط به انجام بهترین بازیمان فکر می کنیم. ما اینجاییم تا بازی دور رفت را تکرار کنیم.»

     
آی اسپورت
2014-04-08 14:15:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر