فهرست
مخالفان مظلومی همچنان در صدد برکناری: شاید جام حذفی
مخالفان مظلومی همچنان در صدد برکناری: شاید جام حذفی

مخالفان مظلومی همچنان در صدد برکناری: شاید جام حذفی

آی اسپورت- مخالفان مظلومی در هیات مدیره استقلال نتوانستند نظر خود را اجرا کنند و مظلومی در کادرفنی باقی ماند. البته مسعود معینی اولتیماتوم می‌دهد که اگر مظلومی نتیجه نگیرد احتمال تغییر مربی برای بازی حذفی وجود دارد. معینی علاوه برا این اولتیماتوم حسابی از نحوه بازی تیم انتقاد کرده و حرف‌های صالح را که تیم به اشتباهات فردی باخته را تکذیب می‌کند. او در این مورد گفت:«احتمال همه چیز وجود دارد اگر تیم نتیجه نگیرد ما جلسه ای خواهیم داشت و تصمیماتی را اتخاذ می کنیم. ما همانطور که سعی می کنیم نیازهای تیم را برطرف کنیم از آنها انتظاراتی داریم. بنده در جلسه امروز تحلیل خودم از بازی استقلال – تراکتورسازی را ارایه کردم ما به این نتیجه رسیدیم که استقلال بازی ضعیفی ارایه کرد و برخلاف نظر آقای مجید صالح که گفته اند استقلال روی اشتباهات فردی  گل خورده است ما بر این نظریم که مساله ارایه فوتبال خوب مهم است و استقلال در این بازی ضعیف کار کرد.
این موضوع به کادر فنی برمی گردد و نباید از آن شانه خالی کند. اگر فیلم این بازی را تماشا کنید متوجه می شوید که ما هم در داخل زمین و هم از نظر اداره تیم بازی را باختیم در لحظاتی از مسابقه اتفاقاتی افتاد که کادر فنی باید آنها را کنترل می کرد که این اتفاق رخ نداد. آقای رحمتی با عصبانیت خود نتوانست همان شیوه خوب گذشته را در تیم اجرا و بازیکنان را اداره کند. کادر فنی نیز هشداری نداد و در جهت جلوگیری از ایجاد مشکلات قدمی برنداشت.»
کدخبر:9403
  ۳  
آی اسپورت
2016-05-10 19:21:39
نظر دهید
۳ نظر
رسول1339
سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۳۵
دوستان عزیز. سالهاست که با استقلال زندگی کردم. با باختهاش اشک ریختم و با بردهاش جشن گرفتم. فقط اینو بگم که ما تو انتخاب اسطوره هامون اشتباه کردیم. فرهاد مجیدی که دو بار در موقعی که جام تو مشتمون بود رفت و تیمو به یه مشت دلار فروخت و رفت. این اقا اسطوره هست؟ ناصرخان چند سال سرمربی بود. یه دونه جام واسمون نگرفت. عزیزان من.اسطوره ی استقلال امیر قلعه نوییه که وقتی تیم رفت دسته ی 3 تیمو ول نکرد. شاید جوونترا اون سالو یادشون نیاد. ولی خیلی از استقلالیا تیمو ترک کردن ولی امیر تو تیم موند. 7 سال سرمربی بود 5 تا جام آورد برامون. تو لیگ غیر اون کی برامون جام آورد؟ اونوقت حقشه که توی ورزشگاه به ایشون توهین بشه؟ واقعا چرا؟ از خدا یه کم بترسیم همه چی حله
میلاد۴&۶
چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۱:۱۰
واقعا خوشحالم که امثال آقای رسول1339 وجود دارن که انقدر منطقی صحبت میکنن،من شخصا زیادازآقای قلعه نویی خ‌وشم نمیاد،ولی وقتی یه نفراین همه افتخاربرای تیمی کسب میکنه مستحق بهترین هاست.
ما ایرانی ها خیلی ظاهربین هستیم و جوگیر!
باحرکات رحمتی خیلی راحت به کسی که جزوه افتخارات استقلال هست سنگ و بطری پرت کردیم!
در حالی که مردم تو ورزشگاه ازشدت ناراحتی نمیتونستن ازجاشون بلند شن و برن فرهاد مجیدی اومده بود کنار زمین رژه میرفت!
اگه واقع بین باشیم میفهمیم که تواین شرایط وقتی کسی این حرکت و میکنه فقط قصدش اینه که ازآب گل آلود برای خودش ماهی بگیره،وگرنه میتونست مثل علی کریمی بی سروصدا بیاد و بره
-
چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۶:۴۵
رسول جان لنگی, بهتره وقتی خواستی اسم ناصر حجازی رو بیاری, دهنتو اب بکشی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر