فهرست
ناکام مطلق لیگ یک؛ اکبر میثاقیان
ناکام مطلق لیگ یک؛ اکبر میثاقیان

ناکام مطلق لیگ یک؛ اکبر میثاقیان

شکست برابر پیکان آنهم در کرمان، پایان همه آرزوهای مس برای حضور در لیگ برتر و برگشتن به سطح اول فوتبال ایران بود. خونه به خونه هم نتوانست شهرداری اردبیل را شکست بدهد و با توجه به پیروزی فجر و بازی هفته پایانی این تیم برابر صنعت نفت در آبادان، دیگر هیچ شانسی برای رسیدن به لیگ برتر ندارد.       
            با قرار دادن این دو گزاره در کنار هم می توان اکبر میثاقیان را بازنده مطلق فصل لقب داد. او کارش را در لیگ یک امسال به عنوان سرمربی خونه به خونه استارت زد. نتایج خوبی هم گرفت ولی ناگهان خبر رسید از این تیم کنار کشیده و برای هدایت مس عازم کرمان شده است. خبری که با حاشیه ها و جنجال های فراوانی روبرو شد تا جاییکه مالک تیم مازندرانی اعلام کرد میثاقیان را برمی گرداند ولی از او در شالیزارهایش استفاده می کند نه روی نیمکت!
            خونه به خونه بدون مثاقیان دیگر رنگ برد را ندید درحالیکه با او یک برد به طور میانگین در هر دو بازی کسب کرد. ابتدا حمید درخشان را به عنوان سرمربی انتخاب کرد و بعد از 5 بازی او جایش را به حسین رحمانی داد. حتی حضور علی کریمی و مهرداد میناوند هم نتوانست کاری برای خونه به خونه انجام بدهد و آنها درنهایت باید حداقل یک فصل دیگر برای لیگ برتری شدن صبر کند.
            میثاقیان به کرمان رفت تا ماموریت ناکام فصل قبلش در لیگ برتری کردن مس را کامل کند ولی بازهم نتوانست. مس هر دو میزبانی آخرش را با نتیجه 2 بر یک به صنعت نفت و پیکان واگذار کرد. آنها در 3 مهمانی شان با میثاقیان هم به خیبر خرم آباد باختند و آلومینیوم اراک و خونه به خونه را نبردند تا یک هفته مانده به پایان فصل، لیگ برتری نشدن شان کامل شود.
            میثاقیان می توانست با ادامه روندی که در خونه به خونه داشت (یک برد در هر دو بازی) تا انتهای فصل با آنها لیگ برتری شود. او حتی می توانست با تکرار نتایجی که روی نیمکت این تیم می گرفت در کرمان، لیگ برتری شود ولی درنهایت ناکام مطلق لیگ یک لقب گرفت.
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-10 19:57:26
نظر دهید

۱ نظر
فرناز
چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۰:۰۸
اگر یه نگاهی به دریافتیش بندازی می فهمی بازنده ملت هستند که به علت بی کفایتی مدیران مملکت تو هر حوزه ای چند تا به صطلاح متخصص دایمی داریم که شکست و اخراج و استفعفا هم ندارند ... فقط هم فوتبال نیست ... فرهنگ و ... هم به صورت دورهمی اداره میشن ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر