فهرست
دست نشان «دبل» می کند؟/ صنعت نفت، ماشین سازی می شود؟
دست نشان «دبل» می کند؟/ صنعت نفت، ماشین سازی می شود؟

دست نشان «دبل» می کند؟/ صنعت نفت، ماشین سازی می شود؟

نادر دست نشان در یک قدمی رقم زدن اتفاقی ویژه و عجیب و غریب در لیگ یک است؛ صعود با دو تیم به لیگ برتر در یک سال.
            ماشین سازی با پیروزی 3 بر صفر برابر مس رفسنجان در فاصله یک هفته تا پایان لیگ یک صعودش به لیگ برتر را قطعی کرد و در کنار پیکان قرار گرفت.
            صنعت نفت با امضای سقوط داماش، 59 امتیازی شد و در هفته پایانی میزبان فجر سپاسی 60 امتیازی است. آبادانی ها با این برد خانگی راهی لیگ برتر می شوند.
            مرد مشابه ماشین سازی و صنعت نفت، نادر دست نشان است. او بود که ماشین سازی را ابتدای فصل بست و تیم خوبی را بعد از قطع همکاری با آنها به رسول خطیبی تحویل داد که درنهایت لیگ برتری شد.
            صنعت نفت تا قبل از حضور دست نشان هیچ شانسی برای صعود به لیگ برتر نداشت و صرفا تیمی بود میانه جدولی ولی از روزیکه این مربی قائمشهری عازم آبادان شد، نتایجش تغییر کرد و حالا آنها با شکست دادن فجر به لیگ برتر برمی گردند.
            نادر دست نشان در این فصل دقیقا نقطه مقابل اکبر میثاقیان است. اکبر اوتی نه تیم اولش (خونه به خونه) را لیگ برتری کرد و نه تیم هفته های پایانی اش یعنی مس را. اما دست نشان می تواند با صعود صنعت نفت، امسال را در کارنامه اش «بولد» کند. دست نشان پیش از این با لیگ برتری کردن مس کرمان، نفت تهران و حتی استیل آذین ثابت کرده بود «لم» لیگ یک را به خوبی بلد است.
  ۳  
آی اسپورت
2016-05-10 20:09:25
نظر دهید

۳ نظر
امیر تبریز اوغلی ضد نگ و کیسه
سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۲۶
ماشین رونابودکرده بود. یاشاسن رسول پاشا
امین
سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۲۳
به امید صعود فجر
رض
سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۱:۵۹
ماشین رو حاج رسول اورد لیگ، حاج رسول
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر