فهرست

در انتظار یکصد هزار استقلالی/ آزادی آبی می‌شود؟

آی اسپورت - جمعه روز عجیبی است. لیگ بر‌تر در حالی فقط و فقط ۹۰ دقیقه دیگر به پایان می‌رسد که ۵ تیم شانس اول شدن دارند و دقیقا به همین دلیل است که حساسیتی بی‌سابقه در فضای فوتبال به وجود آمده است. استقلال که ۷۲ ساعت قبل امید اندکی برای رسیدن به عنوان ارزشمند قهرمانی داشت، به لطف پیروزی خیره کننده در اهواز و همچنین گلی که راه آهن در دقیقه ۸۹ به پرسپولیس زد، حالا یکی از پرشانس‌ترین‌ها در پنج ظلعی مدعیان تبدیل شده است و دنبال این است تا با شکست دادن تراکتورسازی جشن قهرمانی را در ورزشگاه یکصد هزار نفری برپا کنند. دقیقا مثل جشنی که در ۲ ماه پیش از شروع جام جهانی ۲۰۰۶ با شکست برق شیراز گرفتند.

حال این پرسش به وجود می‌آید که استقلالی‌ها به مانند روزی که استقبال یکصد هزار نفری از دیدار استقلال و برق شیراز داشتند، این بار هم با پر کردن سکوهای ورزشگاه، در صورت قهرمان شدن با جشنی با شکوه خودشان را آماده تماشای جام جهانی خواهند کرد یا در ادامه اوضاع آشفته بر فوتبال باشگاهی همچنان شاهد حضور حداقلیشان خواهیم بود.

همین ۱۲ روز پیش بود که شاگردان قلعه نویی به امید پر شدن حداقل نیمی از ورزشگاه با بازیکنان نفت تهران وارد زمین شدند و در کمال تعجب، سکوهای خالی را با حسرت و افسوس نظاره کردند. باید تا جمعه ساعت ۱۹ صبر کرد تا ببینم ورزشگاه پیر آزادی به مانند دوم اردیبهشت سال ۱۳۸۵ آبی خواهد شد یا.....

     
آی اسپورت
2014-04-08 14:48:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر