فهرست
مشکل حقیقی در کازان چه بود؟ اعتماد به نفس بیش از حد
مشکل حقیقی در کازان چه بود؟ اعتماد به نفس بیش از حد

مشکل حقیقی در کازان چه بود؟ اعتماد به نفس بیش از حد

آی اسپورت - علیرضا حقیقی، تجربه ناموفقی در روبین کازان داشت. هر چند که او با انتقال مالی خوبی از لیگ ایران به روبین کازان پیوست، ولی نتوانست به دلیل حضور دروازه‌بان تیم ملی روسیه در روبین‌کازان، چندان در ترکیب این تیم به میدان برود و این باعث شد که او از جمع بازیکنان روبین کازان خارج شود.
 در این رابطه والری کلیمنوف درباره این موضوع که چرا روبین کازان، د‌ر‌وازه‌بانی همچون علیرضا حقیقی را از دست داد و از این بازیکن در ترکیب خود استفاده نکرد، گفت: ما همیشه با حقیقی مشکل داشتیم. از مشکل ویزا گرفته تا مشکلات مربوط به خود او که اغلب با مربیان داشت. او می‌گفت که من د‌ر‌وازه‌بان اول تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل ایران هستم و باید بازی کنم. آیا او باید به خاطر این که د‌ر‌وازه‌بان اول تیم فو‌تبا‌ل ایران است باید در زمین بازی کند؟ البته او به طور طبیعی با تیم تمرین می‌کرد، ولی اعتماد نفس بیش از حدی داشت. ما ریژکف را که د‌ر‌وازه‌بان بزرگی در روسیه است را روی نیمکت داشتیم. حقیقی که بیشتر از او نیست.
 علیرضا حقیقی در سال ۲۰۱۲ به روبین کازان پیوست. در زمستان ۲۰۱۶ او در انتقالی به عنوان بازیکن آزاد به تیم ماریتیموی پرتغال پیوست. البته او قبل از جا‌م جها‌نی برزیل با جدایی از روبین کازان به تیم اسپورت پرتغال پیوست.
 
کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-05-11 09:21:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر