فهرست
مدیر عامل ذوب‌آهن: پرسپولیس خودش باید همت کند
مدیر عامل ذوب‌آهن: پرسپولیس خودش باید همت کند

مدیر عامل ذوب‌آهن: پرسپولیس خودش باید همت کند

آی اسپورت - ذوب‌آهن اصفهان در حالیکه شانسی برای قهرمانی در لیگ برتر ندارد اما در تعیین قهرمان نقش مهمی بازی می‌کند. این تیم باید در هفته پایانی با استقلال خوزستان یکی از مدعیان قهرمانی بازی کند. پرسپولیسی‌ها توقع دارند این تیم با تمام قوا در مقابل حریف جنوبی ظاهر شود. سعید آذری مدیر عامل ذوب آهن در این باره می‌گوید: به اعتقاد من هرکسی در هفته پایانی برای خودش بازی می کند. پرسپولیس خودش باید همت داشته باشد که از ابتدای فصل نشان داده زحمتش را کشیده، کادر رهبری اش خوب بوده، کادر مدیریتش تلاش کرده، بازیکنانش سنگ تمام گذاشته و هوادارانش تا پای جان این تیم را تشویق کردند. بنابراین مشکلی از این بابت نباید وجود داشته باشد و پرسپولیس خودش باید تلاش کند.»
«راه آهن هم که کاندیدای سقوط است به هر سه امتیاز برای حکم بقایش در جدول لیگ برتر نیاز دارد و می تواند بازی سختی را پیش روی پرسپولیس قرار دهد. ما هم مقابل یکی دیگر از کاندیداهای قهرمانی بازی داریم. استقلال هم در قم باید با صبایی بازی کند که ممکن است برای این تیم مشکل ساز شود. در واقع همه به سه امتیاز روز آخر نیاز دارند.»
«خود ما هم به سه امتیاز این بازی چشم دوخته ایم. سال گذشته و در هفته آخر بود که ما 52 امتیازی شدیم و به رتبه چهارم رسیدیم. ما شرافت مان را از سر راه نیاورده ایم که به سادگی آن را به باد بدهیم.در روز پایانی هر اتفاقی ممکن است حادثه چند سال پیش را فراموش کرده اید؟ روزی که ما با یک مساوی قهرمان می شدیم مقابل فولاد با چهار گل شکست خوردیم. عیسی اندوی بهترین دروازه بان لیگ در یک بازی ضعیف چهار گل افتضاح خورد.»
«به همین دلیل است که معتقدم باید در روز آخر همه متمرکز بر بازی خودشان باشند. ما هم با تمام توان در اهواز به مصاف استقلال خوزستان خواهیم رفت. امیدوارم همه تیمها که شرافتمندانه توانمندی شان را در لیگ نشان دادند در هفته پایانی هم شرافتمندانه فوتبال بازی کنند. کاری که ذوب آهن انجام خواهد داد.»
 
کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۳  
آی اسپورت
2016-05-11 09:33:16
نظر دهید

۳ نظر
-
چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۰:۳۲
دمت گرم
-
چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۰۸
میگه اگه 4تا گل هم خوردیم تعجب نکنید آمادگیشو داریم که 4تا هم بخوریم. اتفاقی که در طول فصل نیفتاده
مافیای کیسه
چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۳:۵۷
یعنی هنوز آذری نفهمیده مافیای کیسه اندوی رو خریده بود؟!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر