فهرست
اولتیماتوم یک هفته‌ای عجمان به پرسپولیس
اولتیماتوم یک هفته‌ای عجمان به پرسپولیس

اولتیماتوم یک هفته‌ای عجمان به پرسپولیس

آی اسپورت- باشگاه عجمان امارات به پرسپولیسی‌ها اعلام کرده در صورتی که تا هفته آینده 250 هزار دلار پرداخت نکند به فیفا شکایت خواهد کرد.

زمانی مدیر برنامه‌های محمدرضا خلعتبری، در گفت‌وگو با ایسنا در این رابطه توضیح داد: زمانی که باشگاه پرسپولیس به دنبال جذب خلعتبری بود این بازیکن قرارداد یک و نیم میلیون دلاری با عجمان امضا کرده بود. این مبلغ معادل چهار میلیارد و 200 میلیون تومان است. باشگاه پرسپولیس با اصرار زیاد و پیگیری های محمد رویانیان موافقت عجمان را گرفت و قرار شد مبلغ هشتصد هزار دلار در دو مرحله به این باشگاه اماراتی پرداخت شود.

وی افزود: قرار شده بود 500 هزار دلار در مرحله نخست و 300 هزار دلار هم در دومین مرحله پرداخت شود. اما پرسپولیس ابتدا 400 هزار دلار پرداخت کرد و در ادامه نیز با تاخیر چند ماهه 150 هزار دلار دیگر را به حساب عجمان ریخت. از طرفی هم طبق قرارداد دو باشگاه اعلام شده که در صورت تاخیر در پرداخت‌ها باشگاه پرسپولیس ملزم است به ازای هر ماه تاخیر 50 هزار دلار جریمه پرداخت کند. این یک واقعیت بوده و به صورت کاملا واضح در قرارداد هم آمده است.

زمانی همچنین با اعلام خبر اولتیماتوم باشگاه عجمان به پرسپولیس برای پرداخت بدهی‌هایش به ایسنا، گفت: باشگاه عجمان امروز (سه‌شنبه) نامه‌ای را تنظیم کرده و قرار است که به باشگاه پرسپولیس ارسال کند. در این نامه آمده است در صورتی که باشگاه پرسپولیس تا پانزده آوریل یعنی یک هفته‌ دیگر 250 هزار دلار باقی مانده را پرداخت نکند، به فیفا شکایت خواهد کرد. بنابراین فکر می‌کنم اماراتی‌ها بیشتر از 10 روز صبر نمی‌کنند. اگر آنها شکایت‌شان به فیفا را عملی کنند حکم بسیار سریع خواهد آمد، چون موضوع انتقال یک بازیکن از باشگاهی به باشگاه دیگر مطرح است و پرسپولیس در این قرارداد موارد زیادی را متعهد شده است. بنابراین جریمه بسیار سنگینی هم در انتظار پرسپولیس است و مطمئنم اگر حکم بیاید پرسپولیسی‌ها پشیمان می‌شوند.

     
آی اسپورت
2014-04-08 16:15:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر