فهرست
نکته‌یِ روز: خشمِ سونس از تماشاگرانِ وستهم
نکته‌یِ روز: خشمِ سونس از تماشاگرانِ وستهم

نکته‌یِ روز: خشمِ سونس از تماشاگرانِ وستهم

آی‌اسپورت – این بار برعکسِ بازی مقابلِ تاتنهام، تاخیرِ یونایتدی‌ها به خاطرِ ترافیکِ لندن نبود، بلکه به خاطرِ بطری‌ها و قوطی‌هایی بود که هودارانِ وستهم به اتوبوسشان پرتاب می‌کردند بود. گراهام سونس، کارشناسِ اسکای اسپورتس که از این اتفاقات به شدت خشمگین شده بود در واکنش به آن گفت: «لیگِ برتر را همه جایِ دنیا می‌شناسن و بنابراین، متاسفانه این حرکت تیترِ یکِ خیلی جاها میشه. البته اینا فقط تعدادی اندک از هودارانِ وستهم بودن که تویِ سرشون سلول‌هایِ خاکستری نیست! واقعا احمقن! فکرشو بکنید. اگه یکی از این آجرها یا بطری‌ها باعث می‌شد شیشه‌یِ اتوبوس بشکنه و یک تیکه شیشه بره تویِ چشمِ یکی از بازیکنا، فوتبالش کلا تموم میشه. امیدوارم با سی‌سی‌تی‎وی (دوربین‌هایِ مداربسته خیابان) این ابله‌ها را شناسایی کنن و برایِ همیشه از اومدن به استادیوم محرومشان کنن و برایِ مدتِ زیادی بندازنشون زندان.»
وستهم در این دیدار در حالیکه با دو گلِ آنتونی مارسیال در نیمه‌یِ دوم، برتریِ نیمه‌یِ اولش را از دست داده بود، با دو پاسِ دیمیتری پایت و دو ضربه‌یِ سر از میکیل آنتونیو و وینستون رید، بازی را 3-2 برد تا وداعِ باشکوهی با بولین گراند داشته باشد. سونس درباره‌یِ خودِ بازی هم گفت: «این فوتبالِ فوق‌العاده‌ای بود. این بازیِ یکی مانده به آخره فصله اما بازیکنا جوری بازی می‌کردن انگار تازه اولِ فصله. وستهم لایقِ پیروزی بود. منچستر یونایتد هم در مقاطعی از نیمه‌یِ دوم این لیاقت را داشت. اما در کل عطشِ وستهم برایِ پیروزی بود که باعثِ بردشان شد. وستهم همیشه تیمی بوده که فوتبالِ خوب و زیبایی بازی می‌کرده. اما این وستهم برایِ جنگ به زمین میره. و البته کنارش فوتبالِ با کیفیتِ خودش را هم همچنان حفظ کرده. این یک وستهمِ جدید است، وستهمی که من تا حالا ندیده بودم. این هافبک‌هایِ وستهم بودن که فرقِ بینِ دو تیم را ایجاد کردن.»
پیروزیِ وستهم مقابلِ یونایتد یک بارِ دیگر سرنوشتِ چهارم شدن را از دستانِ تیمِ لویی ون گال درآورد و به پیگرینی و بازیکنانش هدیه داد.
 
 
 
     
آی اسپورت
2016-05-11 10:41:17
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر