فهرست
سبقت کاپیتان ذوب‌آهن از برهانی؛ رجب‌زاده به 83 رسید
سبقت کاپیتان ذوب‌آهن از برهانی؛ رجب‌زاده به 83 رسید

سبقت کاپیتان ذوب‌آهن از برهانی؛ رجب‌زاده به 83 رسید

آی اسپورت - مهدی رجب زاده 38 ساله برای ذوب آهن 2 گل زد تا با زدن 83 گل برای تیم ذوب آهن صاحب یک رکورد رؤیایی شود. سایت باشگاه ذوب آهن در با اعلام این آمار در مطلبی نوشت: در کل تاریخ و بدنه فوتبال ایران چه در دوران لیگ برتر و چه قبل از آن هیچ بازیکنی نبوده که برای یک تیم 83 گل بزند و این رکورد رجب زاده تحت شرایط خاصی نصیب او و ذوب آهن شده است.
زدن 83 گل برای یک تیم، ولو در مدت 20 سال آن هم توسط مردی که همیشه در خط میانی بازی کرده یک رکورد شایسته است، داشتن تعصب به یک تیم و حضور دائمی در آن، ثبات در مسیر فوتبال و بازی کردن در سنین بالا به خاطر انتخاب سبک سالم زندگی ورزشی و سوم، تلاش برای گلزنی توسط هافبک‌ها، برای مهدی رجب زاده این رکورد خاص را به همراه داشته است.
انگیزه هم از مهم‌ترین و عملی ترین راه‌های رسیدن به هدف است، او طی چند هفته قبل بارها برای ورزش سه توضیح داد که آمار گل‌هایش از آن چه ما قبلاً تقریر کرده‌ایم بالاتر است که این به خاطر همین عوامل انگیزشی است و علاقه به بهبودان،آدم‌هایی که با رکورد زندگی می‌کنند تلاش وافری برای رسیدن به اهداف خود می‌کنند. مهدی رجب زاده امروز با 83 گل  آرش برهانی که 81 گل برای استقلال زده  را پشت سرگذاشت تا به تنهایی در صدرجدول گلزنان یک تیم باشگاهی در ایران بایستد.
 
کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-11 10:47:22
نظر دهید

۱ نظر
اس اسی
چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۱:۳۹
درد و بلاش بخوره تو سر بازیکنایی مثل برهانی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر