فهرست
تاخیر در ابلاغ حکم کاپیتان؛ رحمتی فینال را از دست داد؟
تاخیر در ابلاغ حکم کاپیتان؛ رحمتی فینال را از دست داد؟

تاخیر در ابلاغ حکم کاپیتان؛ رحمتی فینال را از دست داد؟

آی اسپورت - در حالی که اتفاقات حاشیه ای بازی استقلال و تراکتورسازی این توقع را برای رقبای تیم استقلال ایجاد کرده تا حکم کمیته انضباطی در قبال مهدی رحمتی دروازه بان تیم استقلال پیش از دیدار مقابل صبای قم صادر شود کمیته انضباطی تا پیش از بازگشت دبیرکل فدراسیون فوتبال از سفر خارج از کشور نمی تواند حکمی در این ارتباط صادر کند.
براساس این گزارش احکام کمیته انضباطی پس از صدور در این کمیته باید به امضای دبیرکل فدراسیون فوتبال برسد. این در شرایطی است که علی کفاشیان و علیرضا اسدی نایب رئیس اول و دبیرکل فدراسیون فوتبال به منظور شرکت در کنگره سالیانه فیفا عازم کشور مکزیک شده و تا روز یکشنبه هفته آینده به تهران بازنخواهند گشت.
براین اساس حتی اگر کمیته انضباطی حکمی مبنی بر محرومیت احتمالی دروازه بان استقلال را هم صادر کرده باشد این حکم تا پیش از امضای دکتر اسدی قابل اجرا نخواهد بود. اما با توجه با اینکه بازی با صبای قم آخرین دیدار استقلال در فصل فوتبالی 94-95 نیست این احتمال وجود دارد که رحمتی دیدار فینال جام حذفی مقابل ذوب آهن را از دست بدهد. البته این شایعه وجود دارد که ممکن است محرومیت رحمتی فقط شامل دیدارهای لیگ برتر تیم استقلال بشود
 
منبع: کاپ
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۴  
آی اسپورت
2016-05-11 11:32:16
نظر دهید

۴ نظر
-
چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۱:۵۲
چطور واسه پرسپولیس از جامحذفی محروم کردن واسه کیسه از لیگ
-
چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۰۵
سازمان لیگ لنگی غلط می کنه
Alireza
چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۱۰
رحمتی بازی با صبا رو هم از دست نمیده
شک نکنید
شاید فقط بهش تذکر بدن
مگه پرسپولیسی بوده که محروم و جریمه بشه؟؟؟؟
حرف حساب
چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۲۲
عمرا این کمیته انضباطی وابسته و فدراسیون استقلالی این کارو بکنند!! یا حکمش سبک و در حد جریمه شخصیه یا محرومیتش میندازند برای اول فصل بعد! حالا ببینید! بالاخره استقلاله پرسپولیس نیست که شریعا اقدام کنند!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر