فهرست
پیروزی برابر تراکتور و قهرمانی؛ تاریخ برای استقلال تکرار می شود؟!
پیروزی برابر تراکتور و قهرمانی؛ تاریخ برای استقلال تکرار می شود؟!

پیروزی برابر تراکتور و قهرمانی؛ تاریخ برای استقلال تکرار می شود؟!

آی اسپورت- تیم استقلال و تراکتورسازی روز جمعه آخرین دیدارشان را در لیگ سیزدهم برابر هم انجام خواهند داد. دیداری که می تواند سرنوشت قهرمانی مسابقات را مشخص کند.
تیم تراکتورسازی در چند هفته ی گذشته عملا از کورس قهرمانی خارج شده و بدون انگیزه به مسابقات ادامه می دهد، ولی آبی پوشان در صورتی که نفت و فولاد نتوانند به پیروزی برسند قهرمان مسابقات لیگ برتر می شوند.

اما دیدار با تراکتورسازی برای آبی پوشان یاد آور خاطرات خوشایند است. آبی ها یکبار در رقابت های لیگ آزادگان با شکست تیم تبریزی توانسته اند قهرمانی مسابقات را از آن خود کنند.
 استقلال در سال 76 و در دیداری که با یک پیروزی قهرمان لیگ میشد توانست تیم تبریزی را با حساب 5 بر 1 شکست دهد و در غیاب پرسپولیس قهرمان لیگ شود.
از نکات جالب و وجه تشابه آن مسابقات با لیگ امسال این بود که ایران در آستانه ی جام جهانی قرار داشت و ایویچ با اردوهایش وقفه ی زیادی در لیگ ایجاد کرد. اتفاقی که به نوعی دیگر در لیگ سیزدهم افتاده است.
به هر حال استقلال در آن دیدار نمایش فوق درخشانی را از خود به نمایش گذاشت و با درخشش خیره کننده علیرضا اکبرپور توانست تراکتور را در هم بکوبد. اکبرپور در آن دیدار 4 گل به ثمر رساند و البته بهترین بازیکن لیگ 76-77 هم شد.
استقلالی ها بار دیگر در یک دیدار حساس باید به مصاف تیم تراکتورسازی بروند. دیداری که احتمال دارد با پیروزی ابی پوشان منجر به قهرمانی این تیم شود و به نوعی تاریخ برای شان تکرار شود.

     
آی اسپورت
2014-04-08 15:04:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر