فهرست
جدال یوونتوس و بایرن بر سر جذب آلکسیس سانچز
جدال یوونتوس و بایرن بر سر جذب آلکسیس سانچز

جدال یوونتوس و بایرن بر سر جذب آلکسیس سانچز

آی اسپورت - الکسیس سانچس، مهاجم تیم فوتبال آرسنال که اخیراً نیز از وضعیتش در این تیم ابراز نارضایتی کرده، ممکن است که در پایان فصل جاری از توپچی‌ها جدا شود و به یکی از دو مشتری پروپا قرصش، یوونتوس یا بایرن مونیخ ملحق شود.
یوونتوس از پنج سال پیش زمانی که سانچس برای اودینزه توپ می‌زد در تلاش بوده است تا این بازیکن ملی‌پوش را به خدمت بگیرد و سال 2014 نیز زمانی که بارسلونا او را به آرسنال فروخت یک بار دیگر شانس خود را برای جدب وی امتحان کرد که موفق نبود. به نظر می‌رسد که بانوی پیر امسال می‌خواهد یک بار دیگر برای خرید سانچس امتحان کند و احتمال رخ دادن این اتفاق بیشتر هم خواهد شد اگر رئال مادرید تصمیم بگیرد از بندی که در قراردادش با یوونتوس برای فروش آلوارو موراتا گنجاند، استفاده کند و این مهاجم اسپانیایی را با پرداخت 30 میلیون یورو به بیانکونری به سانتیاگو برنابئو برگرداند.
در همین حال نشریات میرر و تلگراف انگلیس ادعا کرده‌اند که آرسنال برای مشخص شدن تکلیف سانچس، طی چند روز آینده با او وارد مذاکره می‌شود تا از برنامه‌اش برای متعهد ماندن به باشگاه مطلع شود. واکنش تند اخیر سانچس به تعویض شدنش در بازی اخیر آرسنال برابر نوریچ‌سیتی که بلافاصله پس از خروج از میدان ورزشگاه امارات را ترک کرد، نشانه‌ای از نارضایتی او از وضعیتش و اختلاف او با آرسن ونگر قلمداد شده است و به‌همین دلیل بعید نیست که این بازیکن 27 ساله، راه خروج از آرسنال را در پیش بگیرد. سری A برای سانچس مقصد خوبی محسوب می‌شود، چرا که او در دوران حضورش در اودینزه به اندازه کافی از شرایط این لیگ شناخت و تجربه کسب کرده است.
در همین حال باواریایی‌ها هم وضعیت سانچس را زیر نظر گرفته‌اند و احتمال دارد که به محض مطلع شدن از عدم تمایل این بازیکن شیلیایی برای ماندن در ورزشگاه امارات برای خرید او دست به کار شوند.
 
کد خبر:9402
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-05-11 12:06:47
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر