فهرست
ویژه: شغل عجیب چهار فوتبالیست پس از بازنشستگی
ویژه: شغل عجیب چهار فوتبالیست پس از بازنشستگی

ویژه: شغل عجیب چهار فوتبالیست پس از بازنشستگی

آی اسپورت - فوتبالیست های حرفه ای معمولا پس از بازنشستگی به مربیگری یا تفسیر فوتبال روی می آورند اما برخی از آنها شغل هایی عجیب و متفاوت را انتخاب کرده اند. مثلا کمتر کسی تصور می کرد روماریو به عنوان یکی از بهترین مهاجمان تاریخ فوتبال رو به عالم سیاست بیاورد. شغل عجیب او و سه فوتبالیست دیگر را با هم مرور می کنیم:
۱- گایزکا مندیتاهافبک اسبق بارسلونا و والنسیا که چند ماه پیش در استادیوم آزادی به عنوان عضوی از تیم ستارگان جهان مقابل تیم ستارگان ایران به میدان رفت این روزها به صورت حرفه ای به خوانندگی روی آورده است. او لقب " دی جی مندیتا" را در زندگی حرفه ای جدیدش انتخاب کرده است.


۲- روماریوگلزن اسطوره ای فوتبال برزیل به زعم خودش برای نجات دنیا وارد دنیای سیاست شد. وی در انتخابات پارلمان برزیل در سال ۲۰۱۴ شرکت کرد و با ثبت رکورد بیشترین رای در تاریخ ریودوژانیرو به پارلمان راه یافت. او پیش از جام جهانی به فساد گسترده در فیفا اشاره کرده بود.


۳- مونو بورخوسدستیار جنجالی سیمئونه در اتلتیکو پیش از آن که کارش با مربی آرژانتینی را آغاز کند یک گروه راک ایجاد کرده بود.  سیمئونه بازیهای زیادی را در اتلتیکو محروم بوده و بورخوس به جای وی روی نیمکت نشسته است. گفته می شود که پیش از بازیهای اتلتیکو ترانه های بورخوس در رختکن سفید و قرمز پوشان پخش می شود.


۴-سانتیاگو کانیزارسدروازه بان اسبق والنسیا و رئال مادرید پس از ترک فوتبال مدتی به صورت غیرحرفه ای در رشته اتومبیلرانی فعالیت می کرد هر چند که خیلی زود این رشته را ترک کرد و به عنوان مفسر فوتبال زندگی اش را ادامه داد.


منبع: وبسایت برنامه 90

به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-05-11 12:48:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر