فهرست
جنگ روانی غیر مستقیم ویسی با پرسپولیسی ها
جنگ روانی غیر مستقیم ویسی با پرسپولیسی ها

جنگ روانی غیر مستقیم ویسی با پرسپولیسی ها

آی اسپورت- عبدالله ویسی سرمربی استقلال خوزستان در موقعیتی بی نظیر قرار گرفته. او می تواند تیمش را با یک برد مقابل ذوب آهن اصفهان به قهرمانی لیگ برتر برساند و به بزرگ ترین افتخار ورزشی زندگی خود برسد. ویسی در طول فصل نشان داده که مربی بی حاشیه ای است اما این هفته حرفی زد که نشان می دهد او بدش نمی آید با پرسپولیسی ها جنگ روانی به راه بیندازد. ویسی دو روز قبل در مصاحبه با رادیو ورزش حرفی عجیب زد و گفت: «دیروز احساس کردم سکته می‌کنم. انتظارم از همه تیم‌ها این است که بازی جوانمردانه‌ای را داشته باشند. فکر می‌کنم در هفته بیست و نهم 90 درصد بازی‌ها پاک بود و 10 درصد دیگر ناپاک. برخی تیم ها می توانستند بهتر کار کنند.»
طبق حرفی که ویسی زده، 10 درصد بازی ها ناپاک بوده. در هفته ای که 8 مسابقه برگزار شده، 10 درصد می شود معادل 0.8 از یک مسابقه! با این حساب اشاره ویسی تنها به یک مسابقه است و تنها مسابقه ای که می تواند طبق نظر او پیش نرفته باشد، همین مسابقه پرسپولیس و گسترش فولاد است. چراکه استقلال به تراکتورسازی باخت و این اتفاقی خوب برای تیم ویسی بود. تنها مسابقه ای که نتیجه اش با نتیجه ای که ویسی پیش بینی می کرد فاصله داشت، همین بازی پرسپولیس بود. ویسی در حالی جنگ روانی غیر مستقیم با پرسپولیس را شروع کرده که حالا تقریبا تنها رقیب تیم او برای قهرمانی، همین پرسپولیس است.
منبع: خبر آنلاین


کد خبر: 9407
  ۴  
آی اسپورت
2016-05-11 15:22:12
نظر دهید

۴ نظر
-
چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۱۱
واقعا هم تبانی بود
-
چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۶:۲۶
منظورش بازی استقلال خوزستان و پدیده بوده!
حامد
چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۳:۵۱
تبانی از این صایع تر وجود نداشت. نوشی صوفیانی توپ با سرعت صفر کیلومتر بر ساعت رو از فاصله 50 متری گل خورد خخخخخ
دیگه چیکار باید بکنن بندگان خدا؟؟؟؟
آقای هدایتی کارشو به درستی انجام داد. مرحبا
-
پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۸:۱۴
کمالوند مایه ننگه فوتباله ازربایجان و ایرانه .... او غیر از اینکه ادمه خطرناک و خائنیه و هر کاری از دستش بر میاد و با ابروی ازربایجان و تیمهای تبریزی بارها بازی کرده ,در ضمن گسترش رو تبدیل کرده به امتیاز ده ترین تیم برای سرخابیا و دربست در خدمته این دو تیمه و غیر از همه اینا گسترشی رو که رسول خطیبی با بازیکنای مستعد و جوون بومی ساخته بود و از هر حیث رشد و پرورش استعدادهای بومی در ان تیم به نفعه فوتباله ازربایجان بود رو از هم پاشوند و حتی برای سامان نریمان هم میگفت جا ندارم تو تیم و تو رودربایستی قبول کرد .... تعجبم از مدیرانه دلسوز و باتعصب و کاردانه گسترشه که چرا این ادم رو نگه داشتن و .......
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر