فهرست
حاشیه روز: خودکشی استقلال خوزستان در غدیر؟
حاشیه روز: خودکشی استقلال خوزستان در غدیر؟

حاشیه روز: خودکشی استقلال خوزستان در غدیر؟

آی اسپورت - همزمانی بازی‌های هفته آخر لیگ برتر و میزبانی استقلال خوزستان و فولاد در یک ورزشگاه، جنجال جدیدی در فوتبال اهواز به وجود آورده است. از ابتدای لیگ، مشخص بود فولاد و استقلال خوزستان این فصل همزمان از ورزشگاه غدیر استفاده خواهند کرد اما سازمان لیگ، طوری برنامه ریزی نکرد که میزبانی آن‌ها همزمان نباشد و همین موضوع در هفته‌های پایانی دردسرساز شده است. هفته قبل، بازی فولاد و استقلال اهواز با تاخیر برگزار شد و هفته آخر لیگ برتر هم احتمالا همین اتفاق تکرار می‌شود. خوزستانی‌ها ورزشگاه تختی را برای بازی استقلال خوزستان و ذوب آهن در نظر گرفته‌اند اما شورای تامین با توجه به شانس قهرمانی تیم ویسی و استقبال احتمالی تماشاگران اعلام کرده تحت هر شرایطی باید ورزشگاه غدیر میزبان این مسابقه باشد.

جالب اینکه مسئولان استقلال خوزستان، مخالفت چندانی با بازی در ورزشگاه تختی ندارند. استقلال خوزستان این فصل همه بازی‌هایش را در ورزشگاه غدیر برگزار کرده اما چمن نه چندان هموار تختی در بازی هفته آخر با ذوب آهن می‌تواند به نفع آن‌ها تمام شود. ذوب آهن که تاکید ویژه‌ای روی پاس‌های کوتاه دارد، این فصل بخاطر مشکلات فولادشهر در  بازی‌های خانگی نتایج ضعیفی گرفته و یکی از تیم‌های نیمه پایین جدول در میزبانی از حریفان است. بر خلاف بازی‌های خانگی، ذوب آهن در بازی‌های خارج از خانه و روی چمن هموار خوب نتیجه می‌گیرد و توانسته یکی از سه تیم برتر لیگ در بازی‌های خارج از خانه باشد.

ذوب آهن در ورزشگاه آزادی، پرسپولیس و استقلال را برد و در همین غدیر، 3 گل به فولاد زد. با این وجود آن‌ها روی چمن ناهموار تختی مقابل استقلال اهواز ته جدولی متوقف شدند. انتقال بازی آخر استقلال خوزستان از غدیر به تختی اهواز می‌تواند کار تیم ویسی برای قهرمانی را راحت‌تر کند اما بازی در ورزشگاه خانگی و چمن هموار غدیر، شاید به قیمت از دست رفتن قهرمانی برای آن‌ها تمام شود.
کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-05-11 15:38:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر