فهرست
جدال مدافعان استقلال با کریم برای آقای گلی عنایتی
جدال مدافعان استقلال با کریم برای آقای گلی عنایتی

جدال مدافعان استقلال با کریم برای آقای گلی عنایتی

آی اسپورت - جنگ قرمز و آبی تمامی ندارد همیشه این دو تیم با هم حتی سر مسائل کوچک و بزرگ جنگیده اند. حال که این موضوع آقای گلی لیگ برتر باشد. عنایتی که سابقه پوشیدن چند باره پیراهن استقلال را دارد و در این روزهای کهنسالی! هنوز به آقای گلی فکر می کند باید در تقابل با کریم انصاریفرد که او هم سابقه پوشیدن پیراهن سرخ های پایتخت را دارد با 13 گلی که زده اند یک جدال دیدنی را برای تصاحب آقای گلی دارند. هرچند که این میزان گل برای یک لیگ کاملا جای تاسف دارد.
کریم انصاریفرد در لیگ یازدهم توانست به آقای گلی آن هم با پیراهن سایپا دست یابد او با 21 گل توانست به این مهم برسد اما سال بعد آنچنان در امر گلزنی موفق نبود تا اینکه در تراکتور دوباره احیاء شد. عنایتی تا کنون 3بار توانسته آقای گل لیگ شود و به دنبال کسب چهارمین آقای گلی است . او در اولین دوره لیگ برتر نیز آقای گل شده بود و لیگ برتر قدمتی به اندازه آقای گلی عنایتی دارد. او باید برای رسیدن به آقای گلی در بازی برابر سایپا گل بزند وگرنه باید آقای گلی را با انصاریفرد شریک شود.
کریم انصاریفرد در بازی حساس استقلال برای تراکتور باید بتواند گلزنی کند تا به تنهایی آقای گلی را نصیب خودش کند وگرنه باید منتظر عنایتی و بنشیند تا او در بازی برابر سایپا گلی نزند. مهم ترین رقیب انصاریفرد برای دستیابی به آقای گلی و تصاحب کفش طلا هم تیمی های سابق عنایتی هستند که باید در برابر انصاریفرد خودی نشان دهند. 
این یک جدال قرمز - آبی است . حالا اگرچه خود پرسپولیس بیرون از این بازی است اما  آنها بازهم از گلزنی کریم سود خواهند برد. مهاجمی که آقا ی دایی در روزهای آخر نقل و انتقالات به سمت در خروجی راهنمایی اش کرد. 
     
آی اسپورت
2014-04-08 16:17:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر