فهرست
گزارش روز: تلاش مس برای خرید امتیاز یک تیم لیگ برتری!
گزارش روز: تلاش مس برای خرید امتیاز یک تیم لیگ برتری!

گزارش روز: تلاش مس برای خرید امتیاز یک تیم لیگ برتری!

آی اسپورت- یکی از مزیت های لیگ سیزدهم این بود که تا هفته های پایانی، نه تیم قهرمان مشخص است و نه تیم هایی که سقوط می کنند و این را می شود یکی از مزیت های این لیگ به حساب آورد. در هفته 29 یکی از تیم های بحران های زده لیگ فانوس از دستش افتاد و به لیگ یک سقوط کرد و آن تیم مس کرمان بود. تیمی که 4 مربی را روی نیمکت خود دید.
مسی ها سال 85 که با نادر دست نشان به لیگ برتر راه پیدا کردند هیچگاه فکر نمی کردند که روزی به رتبه سوم لیگ برسند و به جام باشگاه ها راه پیدا کنند و در لیگ کنونی که به لیگ پایین تر سقوط کرده اند در فینال جام حذفی خود را می دیدند اما اتفاقات اول فصل در اطراف این تیم طوری رقم خورد که تقوی بازی های لیگ شروع نشده از این تیم برود و باید یکی از عوامل سقوط آنها را همین خشت اول بود که در این تیم برای امسال کج گذاشته شد.
صنایع مس ایران در لیگ یازدهم مس سرچمه و مس کرمان را در لیگ برتر داشت اما آنها در آن لیگ هدفشان حفظ مس کرمان در لیگ بود و در آن سال مس سرچشمه سقوط کرد و مس کرمان در لیگ ماند اما کرمانی ها دوری دیگر تیم های مجموعه را نتوانستند تحمل کنند و در لیگ سیزدهم سعی کرد به مس رفسنجان دیگر تیم حاضر در لیگ یک بپوندد. مس رفسنجان و مس کرمان دو تیم حاضر در لیگ یک برای سال بعد خواهند بود و مس سرچشمه هم در لیگ های پایین تر باید دست و پا بزند.
پس از سقوط مس کرمان به لیگ یک مسولان مسی این روزها در صدد هستند هرجور شده سهمیه این استان را حفظ کنند و هر طوری شده در لیگ بمانند در این بین یکی از گزینه های ساده روی میز خریداری امتیاز یک تیم لیگ برتری است. از حرف چند روز اخیر مدیر عامل مس می توان اینگونه برداشت کرد که آنها در حال تصمیم گیری برای خریداری یک تیم هستند. حال این تیم کدام یک از نگون بخت های تهرانی کم تماشاگر هستند خدا می داند.
مسی ها در سال های اخیر کارنامه خوبی نداشته اند و مجموعه آنها در 3 سال 2 تیم را راهی لیگ یک کرده اند. آنها برای تصمیم گیری برای اینکه امتیاز تیمی را بخرند ابتدا باید تماشاگران کرمانی را راضی کنند که به ورزشگاه بیایند و سپس به فکر خرید یک تیم باشند. این روزها با اوضاع وخیم اقتصادی به راحتی می توان تیمی را خرید و کار سهل و آسانی است اما ابتدا باید بسترش را فراهم کرد آنها فعلا حتی یک زمین چمن درست و حسابی ندارد و البته باید مواظب لیدرهایشان نیز باشند.

     
آی اسپورت
2014-04-08 16:22:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر