فهرست
کنایه قربانی به مجیدی: با آفتاب گرفتن در سواحل خارجی مربی نمی شوی
کنایه قربانی به مجیدی: با آفتاب گرفتن در سواحل خارجی مربی نمی شوی

کنایه قربانی به مجیدی: با آفتاب گرفتن در سواحل خارجی مربی نمی شوی

حرکت فرهاد مجیدی در بازی استقلال و تراکتورسازی با انتقادات زیادی مواجه شده است. فرهاد مجیدی در دو دیداری که به ورزشگاه آمد طوری رفتار کرده که انگار برای مانور محبوبیت به ورزشگاه آمده نه برای حمایت از استقلال. مصاحبه انتقادی پیروز قربانی علیه مجیدی را در زیر می‌خوانید. این اولین بار نیست که قربانی علیه کاپیتان سابق استقلال موضع تندی گرفته است.
 
نظرت در مورد اتفاقاتی که بین رحمتی و قلعه نویی رقم خورد چیست؟
 درست است که کار رحمتی خوب نبود، اما حتما اتفاقاتی صورت گرفته بوده که او اینطور عصبی شده بود. خود مهدی هم اعلام کرده که نباید اینطور عصبی می شد، اما ما باید ببینیم قبل از این که او عصبانی شود، چه اتفاقی صورت گرفته است.
 
- برخی اعتقاد دارند همین حرکت باعث از دست رفتن تمرکز استقلال شد ؟
 نه این مسئله را قبول ندارم. استقلال خوب بازی نمی کرد و اصلا خوب بازی نکردن آن ربطی به اتفاقات اول بازی نداشت. هافبک های تراکتور یعنی سروش رفیعی و بختیار رحمانی خیلی در زمین آماده بودند و باید بپذیریم تراکتور از استقلال سرتر بود. رحمتی هم بنده خدا زحمت خود را در این فصل برای استقلال کشیده. او همواره به عنوان یکی از کلیدی ترین بازیکنان استقلال شناخته شده و نباید زحمات او را نادیده گرفت و به خاطر یک حرکت او را متهم کرد.
 
- در پایان بازی فرهاد مجیدی هم به زمین آمد و دور افتخار زد. چه نظری داری ؟
 ( می خندد) واقعاً این خنده دار ترین نکته فوتبالی بود که دیدم. اول فکر کردم یک پیشکسوت تراکتور است، یا پرویز مظلومی و یا قلعه نویی. وقتی دیدم مجیدی است خنده ام گرفت. برایم جالب بود که چطور از آب گل آلود ماهی گرفته و وسط زمین آمده است.
 
- شنیده می شود در صورتی که مظلومی بعد از بازی با صبا برکنار شود، مجیدی در فینال حذفی روی نیمکت استقلال می نشیند؟
 کسی باید مربی استقلال شود که کارنامه داشته باشد و حرف زدن هم بلد باشد. نمی شود که با آویزان این و آن شدن و داشتن تیم رسانه ای مربی شد. مربی یعنی ویسی، منصوریان ...نه این که با آفتاب گرفتن در سواحل خارجی یکی دنبال مربیگری باشد. به اعتقاد من مربی در داخل ایران باید سه خصوصیت مهم داشته باشد. حرف زدن بلد باشد، کارنامه دار باشد، و حرف و عملش هم یکی باشد. این کسی را که شما نام بردید از دیدگاه من این خصوصیات را ندارد. امیدوارم روزی برسد که همه معادلات فوتبالی فقط داخل زمین رقم بخورد نه با فیلم بازی کردن و تکیه به این و آن زدن

کدخبر:9403
  ۵  
آی اسپورت
2016-05-11 20:39:52
نظر دهید
۵ نظر
رضا
چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۹:۵۸
پیروز داداش از وقتی استقلال بی کاپیتان شد و امثال مجیدی هم بوسیله اینستاگرام شده اسطوره نوجوانان امروزی و این میشه عاقبت ما کاش بر میگشتیم به دوره که شما قهرمان شدید یه تیم جوندار متحد
Alireza
چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۰:۵۵
خوبه خودشون جواب خودشون رو میدن
خ خ خ خ
-
چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۵۷
واقعا استقلالیها دیدانه هسن که مجیدیو قبول دارن امیدوارم زودتر مربی استقلال شه تا از اینی که هستین بدتر شین
-
پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۹:۲۵
امیدوارم روزی برسد که همه معادلات فوتبالی فقط داخل زمین رقم بخورد نه با فیلم بازی کردن و تکیه به این و آن زدن
مافیای پرسپولیس
شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۰:۵۵
از پیروز قربانی خوشم میومد ولی داره به مقدسات توهین میکنه. فرهاد خط آبی ماست. حق نداری در موردش حرف بزنی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر