فهرست
رونمایی از پیراهن قهرمانی پرسپولیس؛ سرانجام لوگو ستاره‌دار شد
رونمایی از پیراهن قهرمانی پرسپولیس؛ سرانجام لوگو ستاره‌دار شد

رونمایی از پیراهن قهرمانی پرسپولیس؛ سرانجام لوگو ستاره‌دار شد

آی اسپورت- فینال داغ و هیجانی لیگ روز جمعه در شهرهای اهواز و تهران برگزار می‌شود. پرسپولیسی‌ها از روزهای قبل تدارک ویژه‌ای برای روز جمعه دیده‌اند. یکی از برنامه‌های ویژه پرسپولیسی‌ها، پیراهن قهرمانی آن‌ها است. درصورتی که پرسپولیس قهرمان شود بازیکنان این تیم برای جشن قهرمانی پیراهنی ویژه را به تن خواهدکرد. همه‌ی این پیراهن‌ها با عدد 24 شماره‌گذاری شده‌اند و در پشت پیراهن خطاب به هادی نوروزی این جمله نوشته‌شده‌است: «به عهدی که با تو بستیم پایبند بودیم» سورپرایز بعدی نقش بستن یک ستاره به لوگوی پرسپولیسی‌ها است. پرسپولیس تاکنون 9 بار عنوان قهرمنی در لیگ‌های داخلی ایران را کسب کرده‌است و درصورتی‌که روز جمعه آن‌ها قهرمان شوند، به نشانه‌ی 10 عنوان قهرمانی این ستاره در کنار لوگوی آن‌ها نقش خواهدبست. پیش از این استقلالی‌ها برای دو قهرمانی در جام باشگاههای آسیا، از لوگوی ستاره‌دار استفاده می‌کرد.
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 

کد خبر: 9401
  ۶  
آی اسپورت
2016-05-11 21:39:48
نظر دهید

۶ نظر
مجید
چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۲:۳۹
یه بوق هم بدهید دست پژمان رهبر تا روز بازی دلی از عزا در بیاره چون تیم بنده خدا چند سالی بود سرش رو مرتب به دیوار میزد خوب حالا امسال عروسی تو کوچه شون هست تا امثال مظلومی ها در استقلال هستند قرمزها غمی ندارند
-
چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۳:۲۱
عقده ایا
حامد
چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۲۳:۴۹
بنده خداها عقده ستاره دارن. نگاه چه ستاره بزرگی هم زدن رو پیرهنه خخخخخخخخ
ولی خب ستاره واسه قهرمان های قاره هست، نه اونایی که عقده ستاره دارن :))))
برزو
پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۶:۱۱
تازه 8 تا از این قهرمانی ها مال موقعی بوده که لیگ آماتوری بوده نه بعد از سال 80 و حرفه ای شدن لیگ برتر، واقعا هم عقده ی ستاره دارن!
-
پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۶:۱۲
این ستاره بازی ها که کری فقط… اما کل دنیا اگر تیمها تو بازی های داخلی ستاره میزنن(مثل ایتالیا) بخاطر هر ده تا قهرمانیه، اگر هم تو بازی های قاره ای قهرمان شده باشن ستاره ها رو تو همون بازی ها رو پیراهن میزنن(مثل تیمها افریقایی)
-
پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۰:۱۹
در بخش قانون گذار ی فیفا و در قانون ماده 18/2 بیان می کند اعضای انجمن فیفا در نظر داشته باشند که در رقابت های جام جهانی فوتبال می توانند به ازای هر قهرمانی در این تورنمنت بزرگ برای سمبل افتخار و متمایز کردن تیم های قهرمان ستاره طلایی را بر روی پیراهن خود قرار دهند . با اینکه از اول سمبل خاصی مشخص نشده بود اما ستاره طلایی پذیرفته شد .

انجمن قانون گذار فیفا تیم های که در رقابت های باشگاهی اروپا ، آسیا ، آفریقا ، آمریکا که خود سرانه ستاره هایی را بر روی پیراهن خود قرار دادند منع کرده است و این طرح را تصویب نکرده است . اما در رقابتهای کشور و لیگ کشور خود این طرح اختیاری است مثل کشور ایتالیا که اختیاری این طرح را اجرا می کند .

پس انجمن قانون گذار فیفا قرار دادن ستاره را در جام جهانی « معتبر » ، در رقابتهای کشور خود « اختیاری » و در رقابتهای باشگاهی قاره « منع » کرده است .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر