فهرست
په په رینا : دست از سر بوسکتس بردارید / او یک دوست و یک انسان بزرگ است !
په په رینا : دست از سر بوسکتس بردارید / او یک دوست و یک انسان بزرگ است !

په په رینا : دست از سر بوسکتس بردارید / او یک دوست و یک انسان بزرگ است !

آی اسپورت -  حاشیه های مربوط به عمدی بودن یا غیر عمدی بودن ضربه بوسکتس به " په په " هنوز نقل محافل رسانه ای اسپانیا است و حمایت همه جانبه ملی پوشان اسپانیایی رئال و در راس آنها " کاسیاس " از په په ، انتقاد بازیکنان بارسلونا و بویژه " ژاوی " را در پی داشت. امروز نیز په په رینا که حالا با مصدومیت والدز به دروازه بان دوم تیم ملی اسپانیا بدل شده است و سابقه بازی در بارسا را نیز دارد در مصاحبه ای به انتقاد از جو منفی ایجاد شده علیه دوست خود " بوسکتس " پرداخته است . وی می گوید :


« من به بوسکتس بسیار نزدیکم و با او دوستی صمیمانه ای دارم. در مورد بوسی هیچ کس نباید هیچ شکی داشته باشد. او یک انسان با شخصیت است و برای تیم ملی و باشگاهش کارهای زیادی انجام داده است »

رینا ادامه می دهد :

« در مورد جنجال ایجاد شده بر علیه او باید بگویم که این مساله را خیلی تعقیب نکرده ام و نمی دانم واقعا چه اتفاقی افتاده است ولی شک ندارم که بوسکتس هرگز آن ضربه را به عمد نزده است بهتر است دست از سر بوسکتس بردارید ! او یک دوست و یک انسان بزرگ و محترم است. با این جمله همین جا این بحث را خاتمه می دهم :  در زمین فوتبال گاهی اوقات بخاطر تنش ها و حساسیت های بازی اتفاقاتی می افتد که دست خودت نیست. بهتر این است که مسائل مربوط به داخل زمین همانجا تمام شود »

در پایان با کنایه به نقل قول کاسیاس که گفته بود با دیدن بوسکتس به او سیلی خواهم زد عنوان داشت :

« من آدمی نیستم که به کسی سیلی بزنم. همه بازیکنان تیم ملی اسپانیا از حمایت یکدیگر برخوردارند »

     
آی اسپورت
2014-04-08 17:15:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر