فهرست
استقلالی ها خوشبین تر از همیشه به قهرمانی!
استقلالی ها خوشبین تر از همیشه به قهرمانی!

استقلالی ها خوشبین تر از همیشه به قهرمانی!

آی اسپورت- تا همین شنبه ی اخیر یک طرفدار خوشبین استقلال به قهرمانی امیدی نداشت و البته سقف آرزوهایش حضور استقلال در رقابت های سال آینده ی لیگ قهرمانان بود. استقلال با شکست در برابر نفت تقریبا کار خودش را تمام شده میدید و با نگاه به بازی های پیش رو امید کمی به حضور در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا داشت.
اما آبی ها در دیدار با فولاد تمام توان خود را گذاشتند و توانستند دست پر از اهواز به خانه بازگردندند. از شانس آبی ها تیم پرسپولیس هم نتیجه ی خوبی را در دیدار همزمان کسب نکرد تا امید آبی ها بیش از پیش شود. با توجه به دیدارهای نفت و فولاد حالا خیلی از استقلالی ها تیم شان را امید اول قهرمانی می دانند.
تیم نفت در اصفهان و در یک دیدار فوق العاده حساس باید به مصاف تیم سپاهان برود. سپاهانی ها خودشان  شانس قهرمانی دارند و با تمام وجود برای شکست دادن نفت به میدان می روند.
تیم فولاد هم در تبریز  مهمان تیم گسترش فولاد است. گسترشی ها که در دیدار آخرشان 4 گل از نفت خوردند شایعات زیادی را پیرامون خودشان دیدند. از جمله محسن فروزان دروازه بان این تیم که اعلام کرد هم تیمی هایش در زمین راه می رفتند و پول حلال به خانه هایشان نبرده اند. به همین دلیل آنها در دیدار آخرشان با تمام توان برابر فولاد صف آرایی خواهند کرد و برای حیثیت شان بازی خواهند کرد. البته فولاد هم در این دیدار بهترین بازیکن و کاپیتانش یعنی بختیار رحمانی را در اختیار ندارد و همین مشکلات این تیم خوزستانی را زیاد می کند.
با این تفاسیر، طرفداران  استقلال به قهرمانی تیم شان خوشبین اند و در برنامه ی شب گذشته ی برنامه ی 90 جزو معدود دفعاتی بود که بیشترین رای را مال خود کردند و استقلال را شانس نخست قهرمانی اعلام کردند.
در بین بازیکنان هم این خوشبینی به وضوح دیده می شود. آندو تیموریان اعلام کرده تیمش به احتمال زیاد قهرمان رقابت های لیگ خواهد شد. محمد قاضی هم عنوان کرده بود که به فکر قهرمانی هستند و نه به فکر کسب سهمیه مسابقات آسیایی..!
آبی پوشان امیدوارند اتفاقات دست در دست هم دهد تا این تیم بتواند بار دیگر قهرمان لیگ برتر شود. مانند همان اتفاقی که در لیگ هشتم افتاد و استقلال با شکست پیام و به لطف شکست ذوب آهن قهرمان لیگ شد.
البته آبی ها این بار بر خلاف سری قبل به اتفاق نیاز دارند، لغزش هم زمان فولاد و نفت تهران! و این منوط به این است که خود آبی ها بتوانند تراکتورسازی را هم شکست دهند. 

     
آی اسپورت
2014-04-08 20:42:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر