فهرست
گواردیولا: دیدار مقابل منچستریونایتد، حکم مرگ و زندگی را دارد
گواردیولا: دیدار مقابل منچستریونایتد، حکم مرگ و زندگی را دارد

گواردیولا: دیدار مقابل منچستریونایتد، حکم مرگ و زندگی را دارد

آی اسپورت- پپ گواردیولا، سرمربی بایرن مونیخ، معتقد است که تیمش در دیدار فردا شب مقابل منچستریونایتد باید در حملات، صبور و در کارهای دفاعی بسیار منجسم باشد.

دیدار رفت دو تیم در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان با تساوی 1-1 به پایان رسید و سرمربی اسپانیایی بایرن معتقد است که دیدار فردا شب، حکم مرگ و زندگی را دارد.

او به خبرنگاران گفت:" فکر می کنم یونایتدها بار دیگر منتظر خواهند ماند تا ما حمله کنیم. آنها در زمین خودشان کاملا عقب می نشینند.

تیم های انگلیسی دفاع می کنند و سپس به دنبال ضد حملات سریع هستند. تیم دیوید مویس هم 9-8 بازیکن در عقب زمین دارد. آنها منتظر اشتباه حریف هستند تا از روی ضد حملات و ضربات آزاد به گل برسند."

بسیاری معتقدند که علی رغم تساوی در دیدار رفت، بایرنی ها شانس به مراتب بیشتری از حریف انگلیسی برای صعود دارد اما گواردیولا اصلا منچستریونایتد را دست کم نمی گیرد.

" ما باید بسیار منظم بازی کنیم. ما در خانه بازی می کنیم و بسیار مهم است که حملات خیلی خوبی داشته باشیم. این یک فینال است. یک دیدار مرگ و زندگی."

وین رونی، مهاجم اصلی یونایتدها، به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه انگشت پا، ممکن است در دیدار فردا شب غایب باشد اما گواردیولا نظر دیگری دارد.

" او مطمئنا بازی خواهد کرد. بازیکنان بزرگ همیشه در دیدارهای بزرگ بازی می کنند. من یک نوشیدنی شرط می بندم که او بازی می کند."


     
آی اسپورت
2014-04-08 17:57:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر