فهرست
چهره روز: توپالیدیس و ماموریتِ افسانه‌ای
چهره روز: توپالیدیس و ماموریتِ افسانه‌ای

چهره روز: توپالیدیس و ماموریتِ افسانه‌ای

آی اسپورت- قبل از مسابقه بزرگ در ورزشگاه آزادی، راه‌آهنی‌ها به خوبی می‌دانند که شانس زیادی برای بقا در رقابت‌های لیگ پانزدهم نخواهند داشت اما حفظ شدن در در جدول رده بندی رقابت‌ها وفرار از سقوط، تنها انگیزه آن‌ها برای تقابل با پرسپولیس نیست. سرمربی و بازیکنان راه آهن به خوبی می‌دانند که عصر جمعه، بیشتر از هر زمان دیگری دیده می‌شوند و این بازی، نقش مهمی در رقم خوردن سرنوشت فوتبالی‌شان ایفا می‌کند. شاید کمتر کسی شانس درخشیدن در این مسابقه را برای آن‌ها قائل باشد اما سرمربی تیم بی‌هوادار تهرانی،  با اعتماد به نفس زیادی به سراغ این مسابقه رفته است. یک شکست سنگین در آزادی، موجب می‌شود مرد اول نیمکت راه آهن به عنوان یک مربی شکست خورده فوتبال ایران را ترک کند اما ایستادن در مسیر قهرمانی پرسپولیس، از او چهره‌ای خواهد ساخت که شاید در آینده موردتوجه باشگاه‌های دیگر ایرانی نیز قرار بگیرد.
درست مثل همه مربیان یونانی، توپالیدیس در مسابقه فردا تیمش را با اندیشه‌های تدافعی به زمین خواهد فرستاد. تیمی که اگر در مقابل فشار مرگبار دقایق اول بازی دوام بیاورد و بازی را از ریتم بیاندازد، در نیمه دوم شانس زیادی برای ضربه زدن به پرسپولیس پیدا خواهد کرد. پسران برانکو در هر شرایطی از این بازی برد می‌خواهند و فشار سنگین کورس قهرمانی و بازی همزمان، این تیم را به ویژه در نیمه دوم آسیب پذیر می‌کند تا شاید توپالیدیس بتوانند با موفقیت از پس یک ماموریت غیرممکن بربیایند. آن‌ها به سادگی جنگ را به رقیب پرستاره واگذار نخواهند کرد. آن‌ها برای کشتن رویای حریف تا آخرین نفس خواهند جنگید.
کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2016-05-12 13:04:49
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۳:۳۶
(تیمی که اگر در مقابل فشار مرگبار دقایق اول بازی دوام بیاورد و بازی را از ریتم بیاندازد، در نیمه دوم شانس زیادی برای ضربه زدن به پرسپولیس پیدا خواهد کرد.)
به نظرم تنها راه راه آهن برای بازی فردا گلزنی در دقایق اولیه و استفاده از استرس پرسپولیسه.سپس رو آوردن به بازی بسته و ضد حمله.به دو دلیل اول اینکه راه آهن نیاز به برد داره و دوما اگر بین دو نیمه از نتیجه بازی با ملوان مطلع بشن سه حالت داره که دوحالتش ( برد سیاهجامگان و تساوی )اونها رو مجاب به تغییر رویه و بازی هجومی می کنه. و حالت سوم( برد ملوان )روحیه رو از بین می بره.پس به نظرم پرسپولیس باید 10دقیقه اول رو کنترل و به سلامت از اون دقایق عبور کنه.درچنین حالتی برد پر گل حتمیه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر