فهرست
آقای کی‌روش! همین حالا از تیم‌ملی برو
آقای کی‌روش! همین حالا از تیم‌ملی برو

آقای کی‌روش! همین حالا از تیم‌ملی برو

آی اسپورت - کارلوس کی‌روش هنوز تصمیم «ماندن» نگرفته است. او ایران را در حالی ترک کرد که به وضوح غم را چشمانش می‌دیدیم. کی‌روش ایران را کشور خود می‌داند، شاید حتی حسی قوی‌تر از آن حسی که به پرتغال و موزامبیک دارد. برای این حرفمان دلیل داریم، دلیلی به محکمی اظهارات خود او: «خب ایران وقتی من را خواست که احساس می کردم دیگر در پرتغال من را نمی‌خواهند. وقتی تنها بودم، ایران حمایتم کرد. آنها به من گفتند حتی اگر محروم باشی، سرمربی ما هستی. تو باید باشی. یکجورهایی به ایران تبعید شدم ولی حالا اینجا را کشور خودم می‌دانم.»

ولی انگار دوران خوش کی‌روش و تیم‌ملی تمام خواهد شد. به قول او و خیلی از آدم های فوتبال، هر آمدنی رفتنی دارد و به نظر می‌رسد حالا وقت رفتن است. کارلوس کی‌روش باید ایران را ترک کند، چون این جبر زمانه است. چون اگر بماند، به نفعش نیست. امروز دور دور منتقدان است و اظهارات همیشگی‌شان. یکی مثل فائقی خدا را قسم می خورد که تیم ملی ایران در روسیه بازنده بود. حداقل یادش نمی‌آید ما بازنده محض نبودیم چون یک مسابقه را بردیم! حتما او یادش رفته چطور تیم ملی مقابل پرتغال بازی کرد و می‌توانست برنده باشد، اگر بدشانس نبود. یکی مثل حسین فرکی هم که همواره به خاطر منطقی بودنش شهره بوده، می گوید تیم ملی عربستان هم عملکرد بهتری نسبت به ایران داشت!

انگار جوی به وجود آمده که رفتن هم به نفع کی‌روش است و هم به نفع تیم‌ملی چون این اظهارات تکلیف آینده را مشخص می کند. دوستان کارلوس هم چنین حرفی می‌زنند. می گویند باید برود تا منتقدانش بفهمند او که بود و چه عملکردی داشت. چیزی که البته بعید است اتفاق بیفتد چون دلواپسان همواره ویژگی و قدرت آن را داشته‌اند که به ناگهان همسو با باد موافق شوند. نمونه‌اش را در بازی های سیاسی دیده‌ایم. آنها که در انتخابات به بازنده‌ها رای دادند و چند سال بعد خودشان را سردمدار مبارزه با همان بازنده‌ها کردند! پس اگر چند سال بعد همین دلواپسان بگویند ما گفتیم کی روش بماند و گوش نکردند، تعجب نکنید.

 احسان‌ خراسانی خبر آنلاین

 

 

۱۵ ۱۵  
آی اسپورت
2018-07-15 12:52:00
نظر دهید

۱۵ نظر
آرش6
يكشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۰۷
به سلامت هری
.....
يكشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۱۷
آره بگذارید بره تا بفهمید تا الان چه کلاه گشاده ای سر شما گذاشته بودند.
عشقپولیس
يكشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۲۸
من نگران شمام!اگه اون موزامبیکی بره پس مواجب شما کاسه لیسا روکی میده؟امثال شقی جوووون واون بشکه.چی بود اسمش؟؟؟ آها سیامک رحمانی
حمید
يكشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۴۰
امثال فائقی که اصلا آدم نیستند !!! این یارو تا 30متری خودشو بزرو میدید ! او کسی بود که مصطفوی بی اختیار و مایلی کلنگ عصبانی رو وارد این فوتبال کرد . فرکی هم که تکایفش معلومه . اون همون کسی بود که خیلی دلش میخواست جای کی روش باشه ! اتفاقا گودرزی ، وزیر وقت در مهمانی گفته بود که خیلی خوب شد که تیم رو به فرکی ندادیم با اون فضاحتی که در سپاهان آرود .
حمید
يكشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۱۵
خیلی داستان عاشقانه ای نوشتی حاجی. بابا طرف سرمربی تیم ملیته. همسرت که نیست. یک روز میاد یک روز هم میره. حالا امروز نه فردا. مشکل از توئه که عاشق آدم اشتباهی شدی.
در ضمن به عنوان یک منتقد کیروش معتقدم با رفتن کیروش اوضاع تیم ملی خیلی بد میشه اما اینها نه به خاطر خوب بودن کیروش بلکه دقیقا به خاطر نقاط ضعف شیوه کار کیروشه. این که هیچ ساختاری رو از خودش برجای نمیذاره و با رفتنش همه چی رو با خودش میبره. تنها چیزی که به جا میذاره یک فدراسیون نابود شده و بی اعتباره که همه الزامات کار حرفه ای رو فدای درخواست های افراطی کیروش کرده. نه رئیس فدارسیون رئیسه و نه کارمندش کارمنده. و چون قبلا همه دربست نوکر کیروش بودن با رفتنش زمان میبره تا خودشون رو پیدا کنند.
فرزاد مهریار
يكشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۲۴
اگر یک مطلب در مورد کی‌روش پیدا کردید که توش از زنجه موره یا دروغ یا هتاکی خبری نبود لطفاً مرا خبر کنید
مارال
يكشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۱۳
آره باید بره تا ی سری احمق بفهمین کی و از دست دادیم ؟؟
چه دلیل مسخره ای !
اون کسایی که نمیفهمن شما اگه خودتم بکشی نمیفهمن پس بهتره تو جاهلیت خودشون باشن
۸ ۴
مارال ناراحت نشود
يكشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۸:۵۱
سر سوزن فوتبال نمی فهمی!
۵
مارال
يكشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷، ۲۱:۲۱
نفهم تر از تو نیست و اینقد ترسویی که با اسم خودت نمیای
۴
در جواب مارال
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷، ۰۷:۱۴
بیشعوری را به بی ادبی اضافه کن!
ترشیده میشی اینجوری
۱
روانی
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷، ۰۸:۲۵
خداییش تو تا حالا پات به توپ خورده اصلا؟ ولمون کن بابا
اتفاقا الان داشتم مسابقات فوتبال لیگ زنان آمریکا رو میدیدم
لذت میبری از فوتبالشون . اونوقت تیم ملی ما 7 ساله دفاع اتوبوسی و بکش زیرش بازی میکنه .فدراسیون هم شده ارثیه پدری سرمربی تیم ملی بعد یعده شل مغز میان اینجا بابت رفتن همچین سرمربی ناله سر میدن
برو حاجی بیزحمت در رو هم پشت سرت ببند
۱
خسته
يكشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۸:۰۴
کی روش اگر هیچ دستآوردی هم برای فوتبال ایران نداشته باشه، همین نظم و ترتیبی که در تیم ملی بوجود آورد می ارزه به همه چیز.
دیگه هیچ کس به خاطر عناد شخصی دیگری از تیم ملی دور نمیمونه، دیگه هیچ کس نمیتونه برای تیم ملی ناز کنه و هر وقت خواست بیاد و هر وقت خواست بره، دیگه هیچ بازیکنی به خودش جرات نمیده که با چند تا بازیکن دیگه گاوبندی کنه و توی یه بازی دوستانه جلوی یه باشگاه ایتالیایی تیم رو زمین بزنه که سرمربی رو کله پا کنه و خیلی مسایل دیگه که اگر بگم طولانی میشه.
انتقادهایی هم که به بازی دفاعی تیم کی روش میشه احمقانه است. با عرض معذرت اما کسانی که میگن اگر ما مربی بودیم ال می کردیم و بل می کردیم مشتی احمق بیش نیستند. مثل اینه وانت نیسان بدی به یکی و بگی ده تن بار بزن!
هر کشوری و تیمی ظرفیت های مشخصی داره. وقتی شما با تیمی طرفی که ارزش بازیکنانش بالای دو میلیارد یورو هست، اگر مغز گرامی رو کار بندازید می فهمید که این تیم دو میلیارد یورویی با تیم سی میلیون یورویی شما حتما یه تفاوت هایی داره که اینقدر تفاوت قیمت هست.
این احمق ها نمیخوان بپذیرند که استعداد و ظرفیت های ما در همین حده و ما راهی نداشتیم جز بازی دفاعی. بله اگر شما چند تا مهاجم تراز اول در سطح لیگ های اروپایی داشتید میتونستید روی برنامه هجومی هم کار کنید، اما وقتی توانایی بازیکنان میانی و هجومی شما حتی نصف توانایی بازیکنان تیم مقابل شما هم نمیشه چه کار می کنید؟ بی محابا حمله می کنید که روی ضد حمله ها شش تا شش تا گل بخورید؟
ختم کلام، کی روش هر عیبی داشته باشه یه خوبی بزرگ داره و اون هم نظمیه که به تیم ملی داد. نظمی که برای دهه ها در تیم ملی ما وجود نداشت و از همه مهمتر دکان کاسبی یک سری فرصت طلب بی وجدان رو کساد کرد.
۳ ۲
روانی
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷، ۰۸:۲۸
نظر شما چیه اگه کلا هیچ مسابقه ای برگزار نشه فقط ببینیم ارزش مالی کدوم تیم بیشتره اونو برنده اعلام کنیم ؟ بعد اونوقت ما باتیم های مثل ازبکستان و قطر هم دفاعی باز میکنیم یعنی ارزش بازیکنای اونا بیشتره آیا؟
خسته در پاسخ به روانی
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۰۱:۱۵
پاراگراف دوم رو دوباره بخون. جواب تمام حرفاست.
خخخخخ
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷، ۰۷:۱۴
خخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر